CHISORA: DO REWANŻU Z WHYTE'EM JESZCZE DOJDZIE

Dereck Chisora (26-7, 18 KO) ma już zaplanowaną kolejną walkę, ale nie traci nadziei na rewanż z Dillianem Whyte'em (20-1, 15 KO), z którym po dramatycznym pojedynku przegrał na punkty w grudniu ubiegłego roku.

- Do tego rewanżu dojdzie. Jak wygra kolejną walkę, a warunki będą dobre dla nas obu, to będziemy boksować - powiedział "Del Boy".

Whyte podkreśla, że bardziej interesuje go starcie o tytuł. Chisora ma jednak do całej sprawy inne podejście.

- Wszyscy ciągle powtarzają, że to musi być eliminator, że walka musi być o to czy o tamto. Szczerze mówiąc, jeśli można zrobić świetny pojedynek, to w stawce nie musi być żadnego tytułu, o ile wszyscy na tym zarobią - stwierdził.

Chisora wróci na ring 27 maja w Helsinkach, gdzie zaboksuje o wakujący pas WBC Silver w kategorii ciężkiej z Robertem Heleniusem (24-1, 15 KO). Będzie to rewanż za potyczkę z 2011 roku, w kontrowersyjnych okolicznościach wygraną przez zawodnika z Finlandii.

Whyte kolejną walkę ma stoczyć 3 czerwca w Londynie. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego rywalem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Darkmanx
Data: 04-04-2017 18:33:13 
i nadal tak bedzie
 Autor komentarza: Hadar
Data: 04-04-2017 19:59:59 
Ej, jeżeli WBC Silver jest w stawce to zwycięzca Chisora vs Helenius będzie obowiązkowym pretendentem do walki z Wilderem, jak ten tylko się rozprawi (ktoś wątpi?) ze Stivernem?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.