W ŚRODĘ KONFERENCJA PRASOWA PRZED GALĄ W CZĘSTOCHOWIE

Organizatorzy mają przyjemność zaprosić dziennikarzy, media oraz kibiców na konferencję prasową, która odbędzie się w środę o godzinie 12:00 w klubie muzycznym "Stacherczak" przy ul. Kościuszki 1 w Częstochowie. Konferencja poświęcona będzie zbliżającej się gali boksu zawodowego organizowanej przez Tymex Boxing Promotion i AG Promotion pod nazwą "Budweld Boxing Night: Mistrzowskie Rozdanie", w dniu 13 maja w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4.

Główną atrakcją gali będzie występ mistrzyni Europy - Ewy Brodnickiej (12-0, 2 KO), w walce o tymczasowe mistrzostwo świata WBO oraz Roberta Parzęczewskiego (15-1, 9 KO), który zaboksuje o młodzieżowy tytuł WBO wagi półciężkiej. Ponadto w Częstochowie zaprezentują się dobrze znani tamtejszym kibicom Marcin Siwy (16-0, 6 KO) i Adam Koprowski (4-0-1), a także Tomasz Gromadzki (3-0-1, 1 KO) czy Michał Żeromiński (12-2-1, 1 KO).

Na pierwszej konferencji dostępni będzie główni bohaterowie majowej gali – Ewa Brodnicka, Robert Parzęczewski, Marcin Siwy, Adam Koprowski, promotor Mariusz Grabowski, trener Andrzej Gmitruk, prezes Mariusz Konieczyński oraz przedstawiciele władz Miasta. Konferencja będzie otwarta dla kibiców. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BoxingCavalier
Data: 02-04-2017 17:18:45 
Wiadomość została ocenzurowana, ponieważ jest niezgodna z regulaminem. Użytkownik BoxingCavalier piszący z IP: 109.197.63.153 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.

 Autor komentarza: BoxingCavalier
Data: 02-04-2017 18:55:54 
@

@

Furmi, czy to Ty wykasowałeś mój post?

Jeśli inny redahtor - zawezwać mi tu ino myk Furminatora!!!


Te, Furmi, nie strój się w piórka ojczulka - pamiętam przecie jak sobie kuśkę masowałeś w lobby hotelowym, gdzie robiłeś za wikidajło, gdy lafiryndy przychodziły do gości hotelowych ... w początkowym okresie, gdyż później - jak sam zaznaczałeś - przestały to hotel lekko zszedł na psy...

A jak pospołu z Cieniasem i porywczym Jasiem w pyskówkach niewybrednych odpierałeś typów spod ciemnej gwiazdy, a jednego wieczoru publicznie pomierzałeś sobie kindybała i "łapę" konfrontując z innymi jebakami forumowymi, strojąc sobie podśmiechujki, iż jakiś tam guziec czy inny patafian ma "30" w łapie? !

Bądż, kurwa że jego mać, "zawsze ten sam", jak nasz Pierdzioch, ... o przepraszam - dealer kalesonów!

Nie graj w chuja z nami, bo teraz "ulica nawija"!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.