KURS INSTRUKTORA BOKSU... I NIE TYLKO

Firma Dortex przyjmuje zgłoszenia i zaprasza wszystkich chętnych do organizowanego kursu instruktorskiego o specjalności boks.
Warunkiem dopuszczenia do kursu instruktorskiego jest:
- ukończone 18 lat
- wykształcenie średnie
- nienaganny stan zdrowia (wymagane zaświadczenie lekarza) 
- oświadczenie o niekaralności 
- mile widziany wcześniejszy kontakt z boksem, lub innym sportem walki
Istnieje możliwość zrobienia kursu rekreacyjnego nie mając średniego wykształcenia, dający możliwości prowadzenia zajęć treningowych na sali bokserskiej.

Zaproszenie również jest kierowane do chętnych zrobienia kursu na II i I klasę trenerską Firma Dortex ściśle współpracuje z Polską Federacją Sportu Powszechnego i gwarantuje doskonałą kadrę szkoleniową we wszystkich kierunkach tak praktycznych jak i teoretycznych.

Jednym z prowadzących zajęcia praktyczne będzie Pan Ludwik Buczyński wieloletni trener kadry narodowej PZB w czasach wcześniejszych szkoleniowiec kadry seniorów PZB. Również Pan Ludwik był trenerem Kadry Młodzieżowej Dziewcząt PZB.

Zajęcia praktyczne i teoretyczne będą odbywały się w Jaworznie w systemie weekendowym (sobota - niedziela).
Rozpoczęcie kursu planowane jest na 22.04 2017, spotkaniem organizacyjnym w Jaworznie. W przypadku odpowiednio szybko napływających zgłoszeń termin rozpoczęcia kursu zostanie przyspieszony.
Dokładna data rozpoczęcia kursu zostanie ustalona i podana do wiadomości osób zainteresowanych.

Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej www.dortex.ambrozy.pl na której każdy znajdzie informacje o możliwości zdobycia kwalifikacji sportowych dla siebie. Wszystkie niezbędne kontakty i niezbędne druki związane z organizacją kursu instruktorskiego specjalizacja boks bedą dostarczane osobom zainteresowanym w korespondencji meilowej.

Nie czekaj bądź pierwszy – będzie Ci lżej .

Kontakt: tel. 694-968-203, lub email: kromkaw@interia.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.