MASTERNAK-KUBICZ: TRENING MEDIALNY I WAŻENIE OTWARTE DLA KIBICÓW

Przed nami gala "BudWeld Boxing Night: Noc Prawdy" w Dzierżoniowie oraz imprezy towarzyszące. Już jutro odbędzie się trening medialny głównych bohaterów, a w piątek czeka nas ceremonia ważenia. W obu przypadkach wstęp dla kibiców wolny.

W czwartek i piątek zapraszamy fanów szermierki na pięści do Klubu Bokserskiego DKB, ul. Daszyńskiego 22 w Dzierżoniowie. Trening medialny odbędzie się w czwartek o godzinie 18:30. Wezmą w nim udział Mateusz Masternak (37-4, 26 KO) oraz jego rywal Aleksander Kubicz (9-2, 6 KO), a także Michał Leśniak (5-1, 2 KO) i Adam Balski (7-0, 6 KO).

Ceremonia ważenia - w tym samym miejscu, w piątek o godzinie 15:30. Sobotnia impreza rozpocznie się od 17:00 walkami boksu olimpijskiego, a od około 18:00 rozpoczną się potyczki zawodowe.

Transmisja z gali na Polsacie Sport Fight, natomiast walka wieczoru również na Polsacie Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tyler
Data: 01-03-2017 10:53:34 
No jestem ciekaw stanu Masternaka na dzień dzisiejszy. Czy osiągnie coś jeszcze wielkiego? Nie sądzę. Mam wrażenie że nasi pięściarze dochodzą do jakiegoś przyzwoitego poziomu i potem klops, pojawia się kolejny etap (challengera) którego nie potrafią przeskoczyć. Potem już tylko walki na PBN ku radości publiki, co dostało bilet w zakładzie pracy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.