ABRAHAM NIE WYKLUCZA EMERYTURY W RAZIE PORAŻKI

Arthur Abraham (45-5, 30 KO) nie ukrywa, że to dla niego ostatni dzwonek. Jeśli przegra najbliższą walkę, być może zawiesi rękawice na kołku.

- To moja ostatnia szansa. Jak nie wygram, będę musiał przyznać, że nie wygląda to dobrze. Ale nie myślę o tym. Dopuszczam do siebie wyłącznie zwycięstwo. Po zdobyciu tytułu będę walczyć jeszcze przez rok, a potem się pożegnamy - powiedział 37-letni Niemiec.

Abraham zaboksuje 22 kwietnia z Robinem Krasniqim (46-4, 17 KO). Będzie to walka eliminacyjna do tytułu WBO w wadze super średniej, który dzierży Meksykanin Gilberto Ramirez. To właśnie Ramirez odebrał Abrahamowi pas w kwietniu ubiegłego roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 27-02-2017 13:07:15 
Po co Abrahamowi ten rewanż z Gilberto Ramirez Sanchezem? W pierwszej walce Meksykanin zbił Ormianina jak buma. Abraham nie pokazał zupełnie nic, a kiedy próbował śmielej atakować natychmiastowo był karcony i kilkukrotnie dość mono podłączony. Poza dość wątpliwym aspektem finansowym rewanż nie ma jakiegokolwiek sensu dla Arthura. Piszą o wątpliwym aspekcie, albowiem za pierwszą walkę o ile mnie pamięć nie myli Król Artur miał otrzymać ledwo 500 tys. $. Abraham jest wielką gwiazdą w Niemczech i wątpię, że za obrony w Niemczech kasował dużo mniej niż za walkę w Stanach z Meksykaninem...
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 27-02-2017 13:14:19 
Oczywiście teraz bez pasa wartość marketingowa Abrahama mocno spadła i na pewno już tak dobrych pieniędzy za swoje walki nie inkasuje w Niemczech, ale i z roli pretendenta też dostanie zdecydowanie mniej, aniżeli te 0,5 mln $. Dlatego też dziwi mnie, że pchają go dalej w to WBO. Pierwsza walka nie pozostawiła złudzeń kto jest lepszy. Ramirez na pewno do Niemiec nie przyjedzie, a ewentualny rewanż może się skończyć dla wiekowego Arthura jeszcze gorzej niż pierwsza walka, tj. nokautem. Szkoda zdrowia, tyle w temacie.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 27-02-2017 16:25:01 
Powinien dać sobie spokój, wiele osiągnął, wystarczy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.