KEITH THURMAN: CZAS PACQUIAO DOBIEGA KOŃCA

Keith Thurman (27-0, 22 KO) jest przekonany, że 4 marca pobije Danny'ego Garcię (33-0, 19 KO) i zunifikuje pasy WBA/WBC wagi półśredniej. Nie interesuje go jednak osoba Manny'ego Pacquiao (59-6-2, 38 KO).

- Ten facet powoli umiera sportowo. To jego ostatnie podrygi na szczycie. Dopóki będzie w stanie pokonywać młodszych zawodników, pozostanie mistrzem, nie wydaje mi się jednak, by on chciał rywalizować z tymi młodszymi, ale najlepszymi, jak na przykład ja - mówi champion World Boxing Association.

- Mam wrażenie, że to jego ostatnie podrygi i jego zespół nawet nie ma zamiaru rozważać walk takimi gośćmi jak ja. Mimo wszystko był i jest prawdziwym mistrzem. Nie myślę nawet specjalnie o nim, tylko koncentruję się na Garcii, umocnieniu swojej pozycji w wadze półśredniej, a potem zobaczymy co przyniesie przyszłość - dodał Thurman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 21-02-2017 20:57:34 
'nie wydaje mi się jednak, by on chciał rywalizować z tymi młodszymi, ale najlepszymi, jak na przykład ja'


A mi sie wydaje ze Manny Pacquiao w ogole nie wie kto to jest Keith Thurman lol
Danny Garcia pobije go tak jak pobil Lucasa Mathyse
 Autor komentarza: gluton
Data: 21-02-2017 21:56:43 
Stary Pacman daje rade młodym :)
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 21-02-2017 22:36:01 
Pacman będzie uczył boksu solidnych zawodników na długo po tym jak "hypejob" i balon Thurman zostanie przebity i sprowadzony na ziemię.
Będzie z łóżka szpitalnego oglądał walki Pacmana i się zastanawiał co poszło nie tak...
 Autor komentarza: gerlach
Data: 21-02-2017 22:55:34 
Thurman to hardkor, ale Garcia to bedzie dla niego starcie zycia i zupelnie inna zabawa niz dotychczasowe. Co do Pacmaa, to jest to prawda, obcina juz raczej tylko kupony w Emiratach etc. Nie zmienia to faktu, ze Pacman wejdzie do Hall of Fame z marszu
 Autor komentarza: kukunda
Data: 21-02-2017 23:10:38 
Ten facet powoli umiera sportowo..
x
Mnie to wogóle nie dziwi..Każdego dopadnie wiek i naturalną koleją rzeczy jest to że przychodzi czas gdy nie wygra się z organizmem...Starzenia jeszcze nikt nie przeskoczył..
_____________________________________________________________________________________________________________
To jego ostatnie podrygi na szczycie. Dopóki będzie w stanie pokonywać młodszych zawodników, pozostanie mistrzem, nie wydaje mi się jednak, by on chciał rywalizować z tymi młodszymi, ale najlepszymi, jak na przykład ja
x
Heh,Nie ma zadnej potrzeby by Pacman pchał sie na najlepszych i młodych..Pacman swoje zrobił,bił sie praktycznie z każdym i w swoim primie nie unikał nikogo..W tej chwili nie ma potrzeby by w tym wieku próbowac wejść na szczyt P4P..A i w tym wieku Pacman już po swoim primie po wielu wojnach ringowych prezentuje wysoki poziom do którego wielu młodych nigdy nie dojdzie,A ci najlepsi którzy są w tej chwili młodzi i w swoim primie niech walczą między sobą..
_________________________________________________________________________________________________________
Mam wrażenie, że to jego ostatnie podrygi i jego zespół nawet nie ma zamiaru rozważać walk takimi gośćmi jak ja.
x
A niby po co...Spórz Thurman w jego życiorys bokserski,prześledź kariere i zauważ że Pacman osiągnął praktycznie wszystko w boksie..Jemu już wystarczy i ty napewno nie jesteś mu do niczego potrzebny...Thurman zamiast patrzeć na pastprime Pacquiao powinien sie skupić na wyzwaniach by chociażby połowe z tego co Pacman osiągnąć...To był by duży wyczyn w jego wykonaniu..
_________________________________________________________________________________________________________
Mimo wszystko był i jest prawdziwym mistrzem
x
PRAWDA...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.