IWAN DYCZKO MARZY O ZAWODOWYM REWANŻU Z JOSHUĄ

- Od dawna rozważałem przenosiny do boksu zawodowego i cieszę się z podpisania umowy z Mike'em Altamurą. Mamy wielkie plany na przyszłość - mówi Iwan Dyczko, jeden z najlepszych pięściarzy wagi super ciężkiej i dwukrotny medalista olimpijski.

- Największą motywacją jest Anthony Joshua i nasz rewanż za półfinał igrzysk olimpijskich w Londynie. Moim zdaniem to ja powinienem wtedy zwyciężyć i jeśli on pokona Kliczkę, wkrótce moglibyśmy znów się zmierzyć. Chcę zostać mistrzem świata wagi ciężkiej i pozostać na tronie najdłużej jak tylko się da - nie ukrywa ponad dwumetrowy olbrzym z Kazachstanu.

Amatorską karierę Dyczko zakończył ze świetnym bilansem 181-18. Czy niespełna 27-letni Kazach osiągnie porównywalne sukcesy również w gronie zawodowców? Na pewno ma na to papiery... Zawodowy debiut wstępnie planowany jest na maj.

Anthony Joshua (18-0, 18 KO), który pokonał Dyczkę w półfinale olimpijskim 13:11, zasiada teraz na tronie federacji IBF i 29 kwietnia skrzyżuje rękawice z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 21-02-2017 11:32:01 
o co chodzi walkę przegrał całkowicie w 2giej a szczególnie 3ciej rundzie przestał istnieć, na pewno dobry prospekt ale jeśli od tamtego czasu do sposobu poruszania się nie dodał jakiejś agresji i siły ciosu to szczególnie z dzisiejszym Joshuą nie ma o czym nawet gadać
 Autor komentarza: matd
Data: 21-02-2017 12:42:38 
Nastepny kuzwa robi sobie z hitowego starcia eliminator pod siebie... Gosciu nie zdazyl zadebiutowac a juz fruwa w oblokach... Jeszcze zobaczymy jak mu wsadza na lapy rekawice jak kamienie i skoncza sie trzy rundy, na co go stac... Bo juz nie jeden Harrison sie na tym przyjechal ;) Ps. Joshua dzisiejszy a Joshua z ktorym walczyl Dyczko wtedy to nawet nie przepasc - to kosmos... Wystarczy sobie wlaczyc pierwsza zawodowa walke AJ i ostatnio i zobaczyc co sie odjeb#lo :) Drugie ps. AJ wygral slusznie z Dyczkiem tamten mecz,wiec niech ten nie pierdzieli glupot.. Narzekac to moze mlody Savon i troche Cammarelle.
 Autor komentarza: kabanos
Data: 21-02-2017 15:06:44 
Zimnoch jak wygra z Mollo niech domaga się rewanżu z Wilderem:)
 Autor komentarza: Znafca
Data: 22-02-2017 14:31:04 
to raczej Wilder może domagać się rewanżu z Zimnochem...Wielka biała pięść 2
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.