KHURTSIDZE O PAS TYMCZASOWY, ŻEBY SAUNDERS MÓGŁ WALCZYĆ Z MURATĄ?

Avtandil Khurtsidze (32-2-2, 21 KO) rozdaje karty jako obowiązkowy pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej z ramienia World Boxing Organization. Panujący na tronie WBO Billy Joe Saunders (24-0, 12 KO) ma inne plany, ale żeby je zrealizować, najpierw musi dogadać się z Gruzinem.

Saunders i jego promotor chcieliby teraz skrzyżować rękawice z mistrzem olimpijskim sprzed pięciu lat, Ryotą Muratą (12-0, 9 KO). Po ewentualnym zwycięstwie kolejnym rywalem miałby już być zwycięzca walki Gołowkin vs Jacobs bądź Alvarez vs Chavez Jr. Na przeszkodzie stoi jednak obowiązkowa obrona.

Khurtsidze widzi rozwiązanie na taką sytuację. Chce nieokreślonej gotówki od obozu mistrza za odstąpienie od walki, a także możliwość zaboksowania o tytuł mistrza świata WBO, tylko w wersji tymczasowej. Pewne źródło potwierdziło w rozmowie z magazynem The Ring, że taka oferta wkrótce zostanie Gruzinowi przedstawiona.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 08-02-2017 22:00:19 
Eubanka Jr nie ma w planach. A tu mogla by byc duza kasa i wyrownana walka. SZkoda,ale Eubank mowil ze Saunders czy DeGale moga go unikac bo jest niebezpieczny.
 Autor komentarza: Krusher
Data: 08-02-2017 22:05:10 
A na co Saundersowi Eubank teraz ? Dla Anglika najlepiej byłoby walczyć z Canelo, dostanie łomot ale kasa sie zgodzi. Bo Muraty wcale pokonać nie musi.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 08-02-2017 22:09:18 
Po tym co ostatnio pokazał, to Murata byłby chyba nawet faworytem. Ale oczywiście trzeba wziąć poprawkę na długą przerwę, w kolejnym starcie Saunders będzie z pewnością lepszy.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 08-02-2017 22:24:23 
Duże ryzyko dla BJS, dziwie mu się. Może mu wielka kasa przejść bokiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.