PARKER PRZYBĘDZIE PO SŁAWĘ I PIENIĄDZE JEDNAK NA TEREN FURY'EGO?

Grupa Duco Events promująca Josepha Parkera (22-0, 18 KO) co prawda wygrała przetarg na organizację walki z Hughie Furym (20-0, 10 KO), ale być może pojedynek zostanie rozegrany ostatecznie na terenie pretendenta.

Dla Nowozelandczyka będzie to pierwsza, a zarazem obowiązkowa obrona tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBO. Chciał bronić go u siebie, a jego zespół zapewnił sobie organizację tej potyczki wykładając w przetargu ponad trzy miliony dolarów ($3,000,011). Kontroferta Anglików musi być jednak bardzo kusząca, bo teraz poważną kandydaturą na lokalizację wydaje się Manchester, czyli miasto challengera.

- Będziemy kontrolować ten wieczór, ale nie możemy się trzymać na siłę u siebie. Miałem zapytanie z Singapuru, a potencjalną areną może być też Manchester. Taka walka będzie dużo droższa niż ta ostatnia i potrzebne są wielkie pieniądze na organizację. Bierzemy pod uwagę każdą lokalizację, a Manchester jest poważną kandydaturą. W Anglii jest sporo utalentowanych zawodników wagi ciężkiej, jak Joshua, Tyson Fury czy Haye. Po wygranej nad Furym, Joseph mógłby się potem spotkać w unifikacji z Joshuą bądź Kliczką. Mój zawodnik już teraz jest wielką gwiazdą w Nowej Zelandii, a wkrótce może zostać gwiazdą również w Wielkiej Brytanii. To dobry pomysł na promocję, bo właśnie w Wielkiej Brytanii jest teraz świetny market i moda na boks. Taka walka w niedalekiej przyszłości mogłaby być wielkim sukcesem pay-per-view. A jak najlepiej zostać gwiazdą w Anglii? Po prostu przybyć do Anglii i pobić miejscowego zawodnika. Joseph jest twardy psychicznie. Boksował już na wyjazdach, ma doświadczenie z turniejów w boksie olimpijskim i może wystąpić wszędzie, gdzie będzie dla jego kariery najkorzystniej - zapewnia David Higgins, szef stajni Duco Events.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 08-02-2017 20:16:01 
Nawet gdyby dawali im 2 razy więcej pieniędzy bez sensu jest jechać na teren pretendenta w pierwszej obronie tytułu będąc mistrzem.To powielenie błędu Martina , co prawda amerykaniec poległby tak czy inaczej ale w tym przypadku Parker nieznacznym faworytem a musiałby wygrać przez czasem z uwagi że ściany będą działać na korzyść gospodarza;]
 Autor komentarza: teanshin
Data: 08-02-2017 20:30:38 
Bo rynek UK jest o wiele większy niż NZ. Parker chcą się pokazać szerszej publiczności musi przyjechać na teren wroga. Założe się że w US mało kto o nim słyszał. Jak wygra w UK w miarę efektowny sposób to zaczną o nim mówić co później przeniesie się na rozpoznawalność i oczywiście kasę.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 08-02-2017 21:12:20 
Ta oczywiście że Parker wolałby walkę u siebie ale w tym momencie nie ma nic do powiedzenia a promotor próbuje ściągnąć z niego presje, nie pęka na robocie to młody Fury jest szansa obronić ten pas nie walczy z AJ czy Wilderem.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 08-02-2017 21:55:22 
To walka 50/50 bez faworyta. Ryzyko walki w UK, ale to dobrze bo po walce z Dymitrenko widac ze niema sensu walczyc w Nowej Zelandii bo oszukuja
 Autor komentarza: tolek78
Data: 08-02-2017 22:25:46 
Autor komentarza: teanshinData: 08-02-2017 20:30:38
Bo rynek UK jest o wiele większy niż NZ. Parker chcą się pokazać szerszej publiczności musi przyjechać na teren wroga. Założe się że w US mało kto o nim słyszał. Jak wygra w UK w miarę efektowny sposób to zaczną o nim mówić co później przeniesie się na rozpoznawalność i oczywiście kasę.

Tym bardziej że młody Fury jest jak najbardziej do pokonania.Ryzyko jest ale nie aż tak duże jak niektórym się wydaje.

Pokonując Furego może bardzo zyskać i to nie tyle sportowo co bardziej medialnie.

Będąc medialnym wiadomo będzie zarabiał krocie, czyli ryzyko może mu się bardzo opłacać
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 09-02-2017 01:38:24 
przetarg wygrali józkowie, wiec raczej to kwestia tylko miejsca i wiekszego zarobku, mgli by sie dokoptowac do walki aj-kliczko:)
co domartina, to przecietniak wiec lepiej przegrac za grua kase niz za grosze
 Autor komentarza: osieml
Data: 09-02-2017 10:49:56 
słaba walka, nie lubię ich i obojętnie który wygra to będzie krzyczeć, że jest najlepszy i takie tam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.