HEARN ZNÓW ZORGANIZUJE GALĘ NA STADIONIE PIŁKARSKIM?

Callum Smith (22-0, 17 KO) już od blisko roku pozostaje oficjalnym pretendentem z ramienia federacji WBC w kategorii super średniej. Po tym jak Badou Jack postanowił pójść z wagą w górę i zawakował tytuł jasne stało się, że wysoki Anglik skrzyżuje rękawice o wakujący pas z drugim na liście pretendentów Anthonym Dirrellem (30-1-1, 24 KO). Teraz klarują się powoli szczegóły tej potyczki.

Wydaje się, że Anglicy zdołają sprowadzić byłego mistrza WBC na swój teren dzięki przetargowi. Bo trzeba dodać, że to właśnie Dirrell zasiadał na tronie WBC, zanim zrzucił go z niego Jack. Dla niego to okazja powrotu na szczyt. Smith dopiero aspiruje do mistrzostwa.

Promujący Brytyjczyka Eddie Hearn ma znakomite doświadczenie ze stadionami piłkarskimi (Froch vs Groves II, Joshua vs Kliczko), które wypełniają kibice bokserscy. I tak samo ma być i tym razem. Szef stajni Matchroom ma zamiar zorganizować pojedynek o wakujący tytuł na stadionie Anfield znanego klubu FC Liverpool. Wstępny termin to maj.

- Moim zdaniem potrzebny będzie przetarg, który my wygramy. Dirrell nie chce walczyć u nas w Wielkiej Brytanii, tak samo jak nie chciał wcześniej jego brat Andre. Nie zaakceptuje żadnej naszej oferty, więc potrzebny będzie przetarg. I jeśli to my go wygramy, wówczas nie będzie miał wyjścia i będzie musiał do nas przyjechać. Nie ukrywam, że bardzo chciałbym zorganizować ten pojedynek na stadionie Anfield w maju - mówi Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.