EUBANK JR: DeGALE? CHĘTNIE WYBIJĘ MU RESZTĘ ZĘBÓW!

Już w najbliższą sobotę kolejną walkę stoczy Chris Eubank Jr (23-1, 18 KO). 27-latek zmierzy się w Londynie z Renoldem Quinlanem (11-1, 7 KO), a w stawce pojedynku znajdzie się pas IBO wagi super średniej.  Brytyjczyk już teraz jednak wymownie wyzywa do walki najlepszych pięściarzy globu, z Jamesem DeGale'em i Gennadijem Gołowkinem na czele.

- Po sobotniej walce będę gotowy na wszystkich. Mam wiadomość do Jamesa DeGale'a. Chętnie wybiję ci resztę zębów. Już powiedziałem wszystkim, że umieszczę je potem na moim kominku - odgraża się Eubank Jr.

- Co do Gołowkina, to on jest teraz przez wszystkich postrzegany jako jeden z najlepszych na świecie. Ja za to widzę w jego boksie sporo luk. Na niego również mam plan. Gołowkin, idę po ciebie - kontynuował swoje zaczepki Eubank Jr.

Eubank Jr wypowiedział się też na temat swojego sobotniego oponenta, Renolda Quinlana. I w tym wypadku był już dużo bardziej powściągliwy. Brytyjczyk podkreśla, że ma do Australijczyka dużo szacunku za to, że ten zgodził się bronić swojego tytułu na wyjeździe.

- On przejechał przez pół świata żeby bronić tytułu właśnie tutaj i mam w związku z tym do niego masę szacunku. A przecież wcale nie musiał tego robić, mógł wybrać łatwiejszą drogę - wyznał Eubank Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BeyrootPl
Data: 03-02-2017 03:13:11 
"A przecież wcale nie musiał tego robić, mógł wybrać łatwiejszą drogę - wyznał Eubank Jr."

Dokładnie analogiczna sytuacja do Jego spier....lenia przed GGG.

GGG jako mistrz wybrał się bronić pasów na wyjeździe do Ciebie Ty tępy łbie. A Ty przez tydzień nie potrafiłeś podpisać kontraktu na walkę. Notabene, którą sam sobie wyszczekałeś.

Nie no koniec świata, hipokryzja w krystalicznej postaci...
 Autor komentarza: Knot
Data: 03-02-2017 08:02:34 
Eubank jest pyskaty ale z drugiej strony to poza Głowokinem najlepszy zawodnik wagi średniej moim zdaniem i ta pewność siebie jest uzasadniona.
Uważam że Saundersa w rewanżu spokojnie by poskładał.
 Autor komentarza: JIN
Data: 03-02-2017 08:28:18 
Który raz Eubank nawiązuje do tych zębów? Zaraz będzie szczekał jak inny złotousty, Pan 'let's go champ!'
 Autor komentarza: magic19
Data: 03-02-2017 15:59:34 
Nie lubię chłopaka ale muszę przyznać,że jest jednym z najszybciej i najlepiej rozwijającym się zawodnikiem ostatnich lat,robi postępy praktycznie na każdej płaszczyźnie.Pyskaty i zarozumiały ale będzie dawał dobre walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.