OBÓZ JOSHUY DRAŻNI KLICZKĘ ROZMOWAMI NT. WALKI Z WILDEREM

- Czekam na walkę w Las Vegas, to byłoby dobre dla mojej kariery. Kiedyś oglądałem walki Mike'a Tysona w Las Vegas, a niewątpliwie to właśnie Ameryka jest mekką boksu - mówi Anthony Joshua (18-0, 18 KO), który tak bardzo wybiegając w przyszłość chyba po prostu drażni się z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Co chwilę mówi o kolejnych wyzwaniach, tak jakby starcie z Ukraińcem 29 kwietnia na stadionie Wembley było tylko dopełnieniem formalności.

Kliczko jest trochę podrażniony tym faktem, ale z drugiej strony to na tyle doświadczony zawodnik, że wyprowadzić z równowagi się raczej nie da.

- Występ w Las Vegas pozostaje na mojej liście życzeń. Jeśli tylko nadarzy się okazja, by zaboksować w Ameryce z kimś takim jak Wilder, to na pewno skorzystam z niej i wskoczę w takie miejsce - kontynuował mistrz olimpijski sprzed pięciu lat i aktualny champion federacji IBF.

O konfrontacji z Deontayem Wilderem (37-0, 36 KO), mistrzem świata organizacji WBC, coraz częściej wspomina również promujący Anglika Eddie Hearn.

- Chcemy unifikacji z Wilderem. To byłaby świetna walka na rynku amerykańskim, choć moim zdaniem Wilder wciąż powinien być jeszcze mocniej budowany medialnie w USA. My zbudowaliśmy popularność Anthony'ego w Wielkiej Brytanii, a teraz zrobimy to samo w Ameryce. A wtedy taki pojedynek mógłby się odbyć w systemie PPV. Jeśli ma dojść do tej unifikacji w Stanach Zjednoczonych, to chcemy, by doszło do niej w pay-per-view. W obu krajach. Dla Joshuy po Kliczce nie będzie już mniej znaczących i mniejszych walk. Nie można przecież zarobić takich pieniędzy jak on teraz zarobi, a potem w kolejnych startach brać powiedzmy dwadzieścia procent poprzedniej gaży - uważa szef stajni Matchroom.

Problem w tym, że walki w systemie PPV nie za bardzo chce Lou DiBella, czyli promotor Wildera. - Walkę Deontaya z Washingtonem obejrzy więcej ludzi niż jakąkolwiek inną w PPV.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: makaveli89
Data: 02-02-2017 19:37:54 
Też bym chciał tej walki,fascynowała by mnie bardziej niż AJ vs kliczko,no ale raczej do niej nie dojdzie chyba ze Joshua żeczywiście poradzi sobie z dziadkiem w co naprawde wątpie. 60/40 na korzyść Wildera. tylko prosze mnie tu nie ciskać,każdy ma swoje zdanie i swoich faworytów
 Autor komentarza: kabanos
Data: 02-02-2017 19:48:30 
makaveli89 na takie bzdury szkoda strzępić jęzora:)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 02-02-2017 19:49:54 
Zamiast pisać na forum skocz po słownik ortograficzny bo te rażące błędy specjalnie pisane są mało śmieszne. I nie tłumacz się dysortografią bo poza rażącymi "ż" czy zamianą ó z u piszesz całkiem solidnie "żeczywiście".
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 02-02-2017 19:52:31 
Czemu drażni?
Przeecież porażka z Kliczko jest jedyną opcją, żeby do tego pojedynku z Wilderem doszło. Inaczej Wilder obsra zbroję i obije jeszcze 5 ogórów.
 Autor komentarza: maniekmds
Data: 02-02-2017 20:03:47 
Ja też czekam na taką walkę, i chciał bym zobaczyć wasze miny jak Wilder leje Antka.
 Autor komentarza: makaveli89
Data: 02-02-2017 20:06:40 
kabanos

Dla ciebie bzdury dla mnie nie

BlackDog

hehe no niestety tak mam,w szkole mi mówili ze mam bogate słownictwo ale pisownie tragiczną niestety
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 02-02-2017 20:14:39 
kolega na wyżej ma rację jak Wład znokutuję Joshue , to Wilder coś znowu wymyśli i następne obrony z przeciętniakami pożyjemy zobaczymy
 Autor komentarza: martek2
Data: 02-02-2017 20:30:52 
Vitalij71-kiedy ta walka, kiedy znokautujesz Joshue? Pójdzie to w otwartym kanale, czy PPV?
 Autor komentarza: tyler
Data: 02-02-2017 20:31:27 
Do walki nie dojdzie bo Joshua nie przejdzie badań.
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 02-02-2017 20:42:41 
Wilder leje Antka ? Myślę, żę byłoby na odwrót. Daczego miał tak słabych zawodników ? m? Nic dziwnego, że niektórzy nazywają go bumobijem. Dla dobra boksu byłoby, żeby wygrał AJ a potem pokazał miejsce w szeregu Wilderowi. Szczerze wątpię by AJ był później tak ostrożnie prowadzony jak Wilder.
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 02-02-2017 20:52:15 
Ile waży AJ 112-115 kg a ile Alabama 100-102 ? Mysle ,ze wiekowy Kliczko ma duzo wiecej szans ,z anglikiem .Nawet ze Szpilką ktorego nie lubie myslalem ,ze bedzie przepychal amerykanina ,ale tu zasiegu i umiejetnosci zabraklo ,a przy tym samym albo podobnym wzroscie jak i zasiegu Wilder wazac 10 kg mniej jak AJ czy Wlad dostaje łatwe lanie ,powinni go obaj stlamsic jesli nie spuchna .
 Autor komentarza: rocky86
Data: 02-02-2017 21:03:21 
AJ mówi o przyszłości, bo ją przed sobą ma, nawet jeśli przegra. Dla Kliczko to będzie prawdopodobnie ostatnia walka w karierze, chyba, że wygra lub kontrakt z TV zmusza go toczenia kolejnych starć. Wladimir przed wieloma swoimi walkami mówił o swoich planach na przyszłość, więc AJ również ma do tego prawo.

Walka z Wilderem może dojść do skutku, jeśli AJ przejdzie Kliczko. Wilder jest bardzo ostrożnie prowadzony, ale po to go ostrożnie prowadzą, by zarabiać, a zarobek za walkę z AJ będzie zapewne większy niż za wszystkie dotychczasowe walki mistrzowskie razem wzięte. Ponadto Hearn ulokował Ortiza na pozycji nr 3 w WBC (nr 2 po sunięciu Saszy), więc od walki o pas dzieli go zasadniczo jedno starcie, a patrząc na ranking WBC będzie faworytem z każdym.

Wilder do dzisiaj nie miał obowiązkowej obrony, już nawet nie wnikając w przyczyny tego stanu rzeczy, należy przypuszczać, że po wyłonieniu obowiązkowego, presja na walkę z nim byłaby ogromna.
Walka z Ortizem to duże ryzyko za małe pieniądze, a walka z AJ to może i jeszcze większe ryzyko, ale za wypłatę życia, prawdopodobnie w okolicach 10 mln $, więc warto. Taką kasę może zrobi za kolejnych 5 przeciwników, a nie można wciąż bić zawodników z 2-3 dziesiątki HW.

Możliwe, że po drodze Wilder wyjdzie to Parkera (jeśli ten poradzi sobie z Fury, co nie będzie łatwe), AJ po drodze wyjdzie do jakiegoś Price, a może i zrobi walkę z Haye, ale jestem pewien, że jeśli obaj będą wygrywać, to w ciągu roku do walki dojdzie.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 03-02-2017 08:17:39 
Antek faworytem jak pokona Kliczkę a myślę że tak się stanie , Amerykanie na tą walkę przyszykowali by Wildera na 120%
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.