TRENER PRICE'A: PORA BY DAVID ZNÓW SIAŁ POSTRACH JAK NIEGDYŚ

To będzie wieczór prawdy dla Davida Price'a (21-3, 18 KO). Olbrzym z Liverpoolu w sobotę skrzyżuje rękawice z wysoko notowanym Christianem Hammerem (20-4, 11 KO), opromienionym wygraną nad Erkanem Teperem. Jeśli "Pricey" marzy nadal o walce o mistrzostwo świata, nie może się potknąć w tym pojedynku.

Po brutalnym nokaucie z rąk tego samego Tepera podłamany David rozważał nawet zakończenie kariery. Kiedy jednak związał się z trenerem Davidem Coldwellem, jego aspiracje znów sięgnęły samego szczytu. Ewentualne zwycięstwo nad Hammerem ma mu otworzyć furtkę do spotkania choćby z Anthonym Joshuą (18-0, 18 KO). Zresztą już kilka tygodni temu był blisko takiego starcia.

- W porównaniu z dwiema ostatnimi walkami to dla nas spory przeskok w górę, lecz wierzę w Davida. Nadeszła pora, by znów jak kiedyś był prawdziwym potworem w ringu i niósł strach wśród rywali. Możemy jeszcze sporo namieszać w wadze ciężkiej, ale David musi to zacząć właśnie tym starciem w najbliższą sobotę - mówi szkoleniowiec medalisty olimpijskiego sprzed dziewięciu lat.

- Z jednej strony chciałbym z nim popracować trochę dłużej, bo trenujemy wspólnie od niedawna, a z drugiej potrzebne są nam wyzwania, by pokazać wszystkim, jak wielki potencjał w nim drzemie. Wszystkie problemy David leżą tylko w jego głowie i psychice. Jeśli poradzi sobie z własną głową, będą czekały na niego naprawdę wielkie rzeczy - dodał Coldwell.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: carson
Data: 02-02-2017 17:56:29 
cyt",,Kiedy jednak związał się z trenerem Davidem Coldwellem, jego aspiracje znów sięgnęły samego szczytu.

I co ? trener wymienil mu glowe na druga ? David szkoda twojego zdrowia , jeszcze ci malo ?
Powinien sobie wlaczac nagranie z ostatnim nokautem z samego rana to moze by zszedl na ziemie.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 02-02-2017 19:07:09 
Znów? A to kiedy był ten 1 raz?
 Autor komentarza: Furmi
Data: 02-02-2017 19:41:47 
Może wtedy, gdy prawie wszyscy wybrali go prospektem roku...
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 02-02-2017 19:54:26 
Hammer jest dość mały i dość słąby fizycznie, porażka Price'a będzie blamażem. Nie ma się czym jarać, to dopiero preludium.
 Autor komentarza: JIN
Data: 02-02-2017 19:54:41 
'Wszystkie problemy David leżą tylko w jego głowie i psychice.'

Czym się różni problem w jego głowie z problemem z psychiką?

Swoją drogą, to nie jedyne problemy Price'a. Największym jest to,że nikt nie czuje przed nim respektu, bo nawet słabo bijący rywal może go usadzić na dupie.
 Autor komentarza: Granat
Data: 02-02-2017 21:17:23 
Strach to price może siać pośród 3- ligowców takich jak cyc. Skoro stary Thomson, czy turek Teper słali go na dechy to co zrobiła by z nim czołówka? Price zaczyna panikować kiedy ktoś wywiera na nim pressing, i kiedy ciosy przeciwnika dochodzą do jego głowy. Myślę że dopompuje nieco balon i może za parę lat dostanie titleshota ale nic poza tym. BTW. myślę że Price spokojnie zostałby wypunktowany, am może nawet ko przez Szpilkę.
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 02-02-2017 22:33:33 
"TRENER PRICE'A: PORA BY DAVID ZNÓW SIAŁ POSTRACH JAK NIEGDYŚ"

Chyba w hucie szkła
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 03-02-2017 12:51:50 
Namieszać to Price może najwyżej łyżką w zupie. Szczękę ma z porcelany i fatalnie reaguje jak oberwie. Każdy z silnym ciosem go kładzie jak dziecko do snu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.