PETER FURY: TO BĘDZIE PRÓBA OGNIA DLA JOSHUY

Wujek i trener Tyson Fury'ego nie widzi wyraźnego faworyta w walce Anthony'ego Joshuy (18-0, 18 KO) z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO), ale skłania się ku Ukraińcowi.

- To będzie próba ognia dla Joshuy. Jeśli zda egzamin, będzie zasługiwać na najwyższy szacunek - mówi Peter Fury.

- Będziemy mieli znakomitą walkę, o ile Kliczko naprawdę chce odzyskać tytuły i będzie w formie. To w nim widzę minimalnego faworyta. Jest bardzo doświadczony, ale pytanie, czy chce mu się jeszcze to wszystko robić, zwłaszcza po tak długim okresie aktywności. Wszystko zależy tak naprawdę od Kliczki. Jak będzie w stuprocentowej formie, to Joshua znajdzie się w tarapatach - dodaje.

Joshua i Kliczko zmierzą się 29 kwietnia na Wembley. Dla Ukraińca będzie to pierwszy występ od czasu porażki z Tysonem Furym w listopadzie 2015 roku.

W stawce kwietniowego pojedynku znajdą się tytuły IBF, WBA Super oraz IBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 02-02-2017 12:46:49 
- Będziemy mieli znakomitą walkę, o ile Kliczko naprawdę chce odzyskać tytuły i będzie w formie. To w nim widzę minimalnego faworyta. Jest bardzo doświadczony, ale pytanie, czy chce mu się jeszcze to wszystko robić, zwłaszcza po tak długim okresie aktywności.

i po tak długim okresie nieaktywności przez jego pojebanego bratanka...
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 02-02-2017 13:07:26 
Facet w ogóle nie powinien się wypowiadać na takie kwestie bo to między innymi on jest powodem dla którego Władimirowi mogłoby się odechcieć czy może być już w słabszej formie.
W beznadziejny sposób do końca cyganili że walka będzie wszystko przeciągając do granic przyzwoitości marnując Władkowi cały rok...
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 02-02-2017 13:54:17 
Wszyscy straszą Joshue a czują tak naprawdę inaczej.
 Autor komentarza: kabanos
Data: 02-02-2017 14:06:02 
Przecież klan Furych ma kompleks Joshuy bo nim mówią wszyscy i zapomnieli o grubym ćpunie
 Autor komentarza: makaveli89
Data: 02-02-2017 14:12:14 
No prosze,bratanek kompletny jełop a ten chociaż potrafi coś z sensem powiedzieć,jestem tego samego zdania,jesli Władek naprawde sie do tej walki przyłoży to joshua bedzie w tarapatach,mało tego uważam że jak władek sie przyłoży to AJ wcale nie bedzie takim trudnym dla niego rywalem. Mógłby wujaszek jeszcze namówić bratanka żeby już nie wracał,niech sobie biega po barach i pudruje dalej w klame.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 02-02-2017 15:34:44 
Ja zgadzam się z Peterem Furym. Bardzo dużo zależy od samego Kliczki. Jeżeli wyjdzie tak dobrze przygotowany jak do Tysona Furego to AJ moim zdaniem przegra ten pojedynek. Oczywiście w tej walce jest kilka znaków zapytania więc pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie.
 Autor komentarza: cortexo
Data: 02-02-2017 15:58:44 
po polsku chrzest ognia. Redakcja jak zwykle popisuje się znajomością polskiego na poziomie gimnazjum
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 02-02-2017 17:04:57 
Nie ma się co przy...ć Do Wujka " Wariata " akurat się tu zgodzę że walka bez wyraźnego faworyta . Joshua b. mocny w ofensywie ale nóg na pewno nie ma takich jak Wład .
Tak na chłodno wszystko się może zdarzyć w tej walce w każdym momencie ko wisi na jednym i drugim
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.