20 MAJA TERENCE CRAWFORD - RYWALEM DIAZ BĄDŹ OROZCO

Terence Crawford (30-0, 21 KO) kolejny pojedynek stoczy 20 maja w Omaha, gdzie się urodził i mieszka na co dzień. Rywal jeszcze nie został potwierdzony, ale sprawa rozstrzygnie się pomiędzy dwoma kandydatami.

Naprzeciw jednego z liderów zestawienia P4P stanie Felix Diaz (19-1, 9 KO) bądź Antonio Orozco (25-0, 16 KO).

- Chcę walki z Diazem, to najlepsza opcja. Jego promotor Lou DiBella dzwoni do mnie codziennie w tej sprawie. I ja również chcę doprowadzić do tej potyczki - nie ukrywa Bob Arum, promotor Crawforda.

- Diaz jest gotowy, a ta data jest dla nas jak najbardziej odpowiednia. Będę więc nadal dzwonił do Boba dzień w dzień, aż dojdziemy do porozumienia. Znam klasę Crawforda, lecz Felix będzie dla niego prawdziwym wyzwaniem - uważa DiBella.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 02-02-2017 13:03:18 
Crawford to kawał boksera, ale żeby popularnością wypłynął poza swoją Omahe potrzeba mu głośnego nazwiska na rozkładzie. Niestety w tym roku stuknie mu już 29 lat i czas najwyższy na to, aby zaczął zarabiać jeszcze lepiej oraz, aby zaczęli go kojarzyć ludzie w całych Stanach, a nie tylko prawdziwi koneserzy boksu i lokalna społeczność stanu Nebraska. Orozco kompletnie mnie nie przekonuje, Diaza podobno zwałowali z Lamontem Petersonem i zdaje się być niewygodnym pięściarzem. Dlatego liczę na tego Diaza, ale w drugiej połowie roku chciałbym w końcu zobaczyć Crawforda z Pac-Manem lub kimś topowym od Haymona.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.