POWRÓT MASTERNAKA - W ŚRODĘ KONFERENCJA PRASOWA

Organizatorzy mają przyjemność zaprosić dziennikarzy, media oraz kibiców na konferencję prasową, która odbędzie się w środę 1 lutego o godzinie 13:00 w Urzędzie Miejskim w Dzierżoniowie przy ul. Rynek 1. Konferencja poświęcona będzie zbliżającej się gali boksu zawodowego organizowanej przez grupy Tymex Boxing Promotion i AG Promotion pod nazwą "Budweld Boxing Night: Noc Prawdy" w dniu 4 marca w Hali OSiR w Dzierżoniowie.

Główną atrakcją gali będzie występ byłego mistrza Europy, pretendenta do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej, Mateusza Masternaka (37-4, 26 KO). Ponadto w Dzierżoniowie zaprezentuje się inna nadzieja tego limitu, Adam Balski (7-0, 6 KO). Jego przeciwnikiem będzie Polak boksujący w Wielkiej Brytanii, Dariusz Skop (6-1, 2 KO). Pokażą się również Michał Olaś (3-0, 2 KO), Robert Parzęczewski (14-1, 8 KO), czy Michał Żeromiński (11-2-1, 1 KO).

KUP BILET NA POWRÓT MASTERNAKA >>>

Na pierwszej konferencji dostępni będą główni bohaterowie marcowej gali - Mateusz Masternak, Adam Balski, Michał Leśniak, Przemysław Opalach, prezes DKB Dzierżoniów Mariusz Konieczyński, przedstawiciele miasta Dzierżoniów, trenerzy Andrzej Gmitruk i Piotr Wilczewski oraz promotor Mariusz Grabowski. Konferencja będzie otwarta dla kibiców. Chętni będą mogli porozmawiać z pięściarzami i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Wszystkie pary są już znane. Jedyną niewiadomą pozostaje nazwisko przeciwnika "Mastera", ale właśnie w środę zostanie ono podane do opinii publicznej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 30-01-2017 17:01:02 
Dobrze, że wraca, długie przerwy mu nie służą, a i kariera przecieka między palcami.
 Autor komentarza: Granat
Data: 30-01-2017 17:08:25 
Uważam że Masternak dostałby w czajnik w ewentualnym starciu z Głowackim ;)
 Autor komentarza: BumPromotion
Data: 30-01-2017 17:12:11 
Master to jednak szeroka czołówka CW. Wprawdzie przegrywał najważniejsze walki, ale nie licząc radioaktywnego Drozda (a i tutaj do czasu było nieźle), były to wyrównane potyczki. Kalenga który sprawił ogromne problemy Dorticosowi, czy Bellew który wykończył Makabu.
Szkoda jakby Master na tym poziomie dostał kompletnego ogóra w Tymexie.
 Autor komentarza: GaD1
Data: 30-01-2017 17:20:23 
Jakby miał dostać wybitnego buma to by nie organizowali konferencji z pompą. Będzie to gość pokroju Harta, pewnie ten Kubicz.
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 30-01-2017 17:36:58 
Główka miałby ciężką przeprawę z Masterem, gdyby Mateusz miał dobry dzień, to nie zdziwiłbym się, gdyby uczciwie wygrał na punkty. Głowacki jest zwyczajnie przereklamowany, ale ma swoje atuty - dziwacznie boksuje, może zaskoczyć i nie głaszcze, za to Master jest bardziej poukładany i jakby mu się ładnie ułożyła walka, to stawiałbym na niego.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 30-01-2017 18:48:51 
Po mojemu gale Tymexu to druga liga polskiego boksu zawodowego,ktory jest w 2 lidze europejskiej
Może uda mu się psim swedem dostać jakąś fajną walke o pas czy na PBN,ale chyba szczyt swojej kariery ma juz za sobą...
 Autor komentarza: TRM
Data: 30-01-2017 19:02:53 
Hangag0d

dokładnie się zgadzam. Głowacki nigdy mnie nie przekonywał. do tego często się sypie, łapie kontuzje. Mateusz z Gmitrukiem w narożniku mógłby powalczyć jak równy z równym z krzyśkiem, a nawet wygrać na punkty. na nokaut to też jakoś mocno nie ma co liczyć ze strony głowackiego bo mastera nie posadził ani kalenga ani drozd ani ballew a oni mają czym przyłożyć.
 Autor komentarza: Darion
Data: 30-01-2017 19:24:09 
Master sie skonczyl, mimo prime time walczy coraz gorzej zamiast sie rozwijac. On nawet technicznie się cofa, jest coraz bardziej drewniany. Szczyt jego mozliwosci to PBN i walka z zakreconym psychicznie Diablo lub z Glowka. Chociaz ich moze Wasyl wkreci w jakas walke o pas.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 30-01-2017 21:10:23 
Master Sauerland prawie utopił- słabi trenerzy, siłownia.
Przy Gmitruku wróci na dobre tory.
Na worku już widać poprawę.

Główka posiada szerszy asortyment bokserski.
Chociażby uniki które pokazał w walce z Usykiem.
Master pod presją się cofa, Głowacki robi uniki i stara się coś zadać.
 Autor komentarza: Miro
Data: 31-01-2017 14:51:52 
Czyli doradztwo Michalczewskiego i skierowanie Masternaka do stajni niemieckiej nic pozytywnego nie dało Mateuszowi. A więc polska szkoła boksu wcale nie gorsza od wychwalanej niemieckiej . Słuchałem kiedyś wywiadu z Darkiem Michalczewskim jak to gadał, że wprawdzie Gmitruk nie jest zły ale coś się wypaliło między Mateuszem a panem Andrzejem Gmitrukiem. A może to ktoś inny mącił i popsuł relacje między nimi ? Ale na szczęście wszystko wróciło na dobre tory. Panowie sobie wyjaśnili między sobą co ich poróżniło i teraz powinno być już dobrze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.