ZIMNOCH vs MOLLO II: KIBICOM POKAŻE SIĘ SYLWIA KUSIAK

Aktualna wicemistrzyni Europy - Sylwia Kusiak, jest kolejną atrakcją gali "Zimnoch vs Mollo II" w Szczecinie. Jedna z najlepszych polskich pięściarek zaboksuje 25 lutego w swoim mieście.

- Występ na gali organizowanej przez Tomka Babilońskiego jest dla mnie pewnego rodzaju zaszczytem i wyróżnieniem. Nigdy wcześniej nie boksowałam na gali boksu zawodowego, a tu nagle otrzymuję takie zaproszenie. Bez zastanowienia przyjęłam oczywiście propozycję. W końcu coś tam osiągnęłam w zeszłym roku, czego można chcieć więcej? Gala z udziałem Zimnocha i Mollo odbędzie się w moim Szczecinie, w którym mieszkam, trenuję i studiuję od czterech lat. Rywalka nie jest jeszcze znana, trwają rozmowy w tej sprawie, ale z pewnością będzie to zawodniczka zagraniczna. Jestem niebywale podekscytowana. Oczywiście dziękuję Tomkowi Babilońskiego oraz całemu klubowi Skorpion Szczecin, który jest jak mój drugi dom - mówi Kusiak.

Przypomnijmy, że podczas gali Siemaszko Boxing Night zobaczymy w akcji również między innymi Michała Syrowatkę (16-1, 5 KO), Kamila Szeremetę (14-0, 2 KO) czy Pawła Stępnia (5-0, 4 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 27-01-2017 14:17:18 
Powoli bo juz Mollo sie wkurwil i moze nie przykeciec. Podobno sciagaja go z usa okrezna droga przez Turcję a on chce bilet na niemcy i do pl, no i ze rekawice nie wybrane a mike domaga sie grantkow a zimnoch team pewnie tych puszystych paffenow, ktore podobno sa waciane i takie dali rexiowi aby krzysiowi kuku nie zrobil.
 Autor komentarza: magic19
Data: 27-01-2017 14:52:57 
Maniek1986
Kuźwa komuna straszna wysłali mu pewnie bilet z 128 przesiadkami 56 godzinny lot niech ściągną dla Zimnocha jakiegoś Węgra co busem się doturla :) a rękawicami się wcale nie zdziwiłem bo przecież to jedyny atut Mollo.
Matko Boska i my się dziwimy,że u nas gal w Polsce nie ma porządnych tylko Polsat coś tam potrafi :(
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.