TRENER KADRY KAROL CHABROS: POTRZEBUJĘ SPOKOJU I TROCHĘ CZASU

- Czuję się na siłach. Prowadziłem zawodników od początku ich przygody z boksem aż po wiek seniorski, więc podjąłem się tego wyzwania z wiarą w sukces - zapewnia Karol Chabros, nowy selekcjoner reprezentacji Polski.

- Szkolenie będę opierał na startach międzynarodowych. W mojej opinii zawodnik powinien stoczyć w roku około dwudziestu międzynarodowych walk. Wszyscy zaczynamy z czystą kartą, od zera. Nie oglądamy się za siebie, potrzebuję tylko trochę czasu i systematycznej pracy - kontynuował niespełna 34-letni szkoleniowiec, znany dotąd przede wszystkim z sukcesów klubowych w Skorpionie Szczecin. Za nim i zawodnikami już obóz w Zakopanem.

- Wykonaliśmy tam kawał dobrej roboty i moim zdaniem tworzy się ciekawa grupa młodych, a przy tym uzdolnionych zawodników. Z nadzieją i optymizmem patrzę w przyszłość. Głównym celem jest dobry start na Mistrzostwach Europy, które jednocześnie będą eliminacją do wrześniowych Mistrzostw Świata. Liczę, że sporo zawodników taką kwalifikację uzyska - dodał Chabros.

- Problem polega na tym, że Karol pracuje dziesięć lat w klubie, a na arenie międzynarodowej będzie się konfrontował ze szkoleniowcami, którzy pracują po dwadzieścia lat z sukcesami na zawodach najwyższej klasy. Cenię jego zaangażowanie, lecz moim zdaniem zamiast uczyć się od innych, będzie się uczył na własnych błędach, które przecież każdy popełnia - wtrącił do dyskusji Jarosław Kołkowski, czyli człowiek, dzięki któremu mieliśmy okazję pasjonować się startami naszych reprezentantów w rozgrywkach WSB. Właśnie z tej ligi awans na igrzyska zapewnił sobie Tomasz Jabłoński.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 25-01-2017 18:27:31 
Ok,Trener Kadry zostal przedstawiony.Teraz kolej aby Pan Chabros przedstawil publicznie sklad kadry i pare slow o wybranych piesciarzach powiedzial!Tak robią w wiekszosci Trenerzy reprezentacji na calym swiecie.Na szczęscie nie chwali się..kosmiczną wiedzą!Nie zgadzam się z opinią Pana Kolkowskiego .Nowy i mlody Trener musi sie uczyc na wlasnych blędach i uczyc od innych .Czy to jest cos dziwnego?Poprzedni Trener kadry mial doswiadczenie i uznal ze ...nie musi sie juz uczyc od lepszych bo sam jest najlepszy.Niech "nowy" Trener rosnie razem z swoja mloda reprezentacją i unika bledow poprzednikow.Niech dokonuje selekcji sluchając roznych opinii ale ostatecznie wybor i odbowiedzialnosc musi przyjąc na siebie!Ciekawe czy bokser.org przeprowadzi wywiad z Trenerem Chabrosem ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.