TRENER GGG O CANELO-CHAVEZ: NA TYM POZIOMIE WSZYSTKO MOŻLIWE

Szkoleniowiec Giennadija Gołowkina (36-0, 33 KO) nie odmawia szans Julio Cesarowi Chavezowi Jr (50-2-1, 32 KO), niemniej podkreśla, że syn słynnego "Cesarza" nie będzie faworytem w hitowej walce z Saulem Alvarezem (48-1-1, 34 KO).

- Zaliczam się do tych, którzy sądzą, że w potyczkach na tym poziomie wszystko jest możliwe. Tutaj wszyscy są dobrzy, a jeden cios może wszystko zmienić. Dzisiaj mówi się o walce "Canelo" z Gołowkinem, ale może być tak, że Gołowkin zmierzy się z Chavezem. Albo Jacobs z "Canelo" - powiedział Abel Sanchez.

Gołowkin 18 marca skrzyżuje rękawice ze wspomnianym Danielem Jacobsem (32-1, 29 KO), Meksykanie z kolei będą walczyć 6 maja.

- Wszystko w tej walce zależy od Chaveza. Dla "Canelo" to wysoki limit, ale przy 164,5 funta Chavez będzie bardzo osłabiony. Przed ostatnim pojedynkiem miał problemy, żeby zrobić 168 funtów, widać to było po jego twarzy. Jeśli jednak będzie ostrożny i będzie zbijać wagę stopniowo, walka tylko na tym zyska, bo będzie miał energię na dwanaście rund - oznajmił Sanchez.

Dodał, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, tj. Gołowkin i Alvarez odniosą zwycięstwa, przyjdzie w końcu pora na ich bezpośrednie starcie, które planowane jest na wrzesień.

- Ta walka musi się odbyć dla dobra boksu. Wierzę, że Oscar [De La Hoya - promotor Alvareza] dotrzyma słowa i dojdzie do tej batalii - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-01-2017 13:11:06 
O ile kiedyś pasjonowałem się starciem Martineza z Chavezem, kiedy Sergio szalał w wadze średniej i był mniejszy

od przeciwnika o tyle dzisiaj dla mnie, osobiście walka bez historii Saul bez problemu

powinien wypykać Julio dla meksykanów, owszem to gruba sprawa, niemniej dla reszty świata starcie malowanego

giganta z solidnym zawodnikiem posiadającym markę wyłącznie w nazwisku,

jakoś emocji dla mnie od tego nie wzbiera.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 22-01-2017 13:39:53 
Boksersko Saul jest o 2 lvl wyżej, zobaczymy jak na Jr wplynie to zbijanie. Ile mial przed ostatnia walka ? 166 z groszem albo 167 - wygladal jak zawsze czyli jak trup. moze te 3 funty (1kg) jest w stanie tez jakos jeszcze dobic, ale musi podejsc zdyscyplinowany do sprawy. w dniu walki Alvarez pewnie zarzuci ok 178 funtów, a Chaves ze 185. Watpie aby Canelo dal rade znokautowac Juniora. Ciekawe też jak sie zachowa rudy jak przyjmie cos od 185 funtowego dzika a nie jak do tej pory od goscia o masie ok. 160-170 (max) +z wyjatkiem ograniczonego kirklanda+ licze na sensację i KO na rudej divie
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 22-01-2017 17:20:40 
Mial 167,8 lbs i byl trupem, ale na dzien walki juz sie dobrze nawodnil i wygladal ok. A tu trzeba zejsc jeszcze prawie 3 funciaki. To jest wlasnie problem niektorych bokserow. Za maly na 174 a za duzy na 168.
 Autor komentarza: Raaadziu
Data: 23-01-2017 10:37:13 
Hahahaha Marninm ja tez obstawiam KO NA zaułku XD Ja lubilem zawsze Sr i chciałbym żeby junior się ogarnął!!!
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 23-01-2017 13:51:53 
Może alvarez jest trochę lepszy boksersko ale żeby aż o dwie klasy?? Przecież on braki w technice nadrabial przewaga fizyczna nad rywalami. Też po cichu liczę na Ko na rudym. Tyle że dla mnie to nie będzie żadna sensacja. Bo Chavez jest jaki jest ale ma serce do walki i jest większy niż Canelo i bił się już z większymi od niego. Canelo zas nie bił się z większymi tylko zazwyczaj mniejszymi...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.