MASTERNAK ZAWALCZY Z HARTHEM LUB KUBICZEM?

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Mateusz Masternak (37-4, 26 KO) powróci na zawodowy ring 4 marca podczas gali "BudWeld Boxing Night: Noc Prawdy" w Dzierżoniowie. Teraz poznaliśmy nazwiska jego potencjalnych rywali.

Okazuje się, że do "Mastera" przymierzani są dwaj dobrze znani polskim kibicom pięściarze. Mowa tutaj o niedawnym rywalu Krzysztofa Włodarczyka Niemcu Leonie Harthcie (14-2, 10 KO), a także o Rosjaninie Aleksandrze Kubiczu (9-2, 6 KO), który podczas ubiegłorocznej gali boksu zawodowego w Szczecinie napsuł sporo krwi Michałowi Cieślakowi. Sam wrocławianin wolałby się sprawdzić właśnie z tym drugim.

- Przede wszystkim pochodzący z Armenii Harth to mój kolega, razem sparowaliśmy w Niemczech, on też na początku pomagał mi jako tłumacz. Ciekawą opcją wydaje się Kubicz, który postawił się Cieślakowi, choć nie powiem, że to kandydat na przyszłego mistrza globu - powiedział Master.

Poza występem Masternaka w Dzierżonowie dojdzie także do kilku innych interesujących potyczek. W ringu kibicom zaprezentują się między innymi Adam Balski, Michał Żeromiński czy Robert Parzęczewski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StaryMordziaty
Data: 21-01-2017 09:22:42 
Rywale przecietni, stac Masternaka na wiecej jedynym usprawiedliwieniem to ze w marcu bedzie prawie rok jak nie walczyl.
W sumie liczy sie to aby w koncu z kims zawalczyl i walczyl regularnie a czy w koncu nadejdzie ta dlugo juz zapowiadana era mastera to zobaczymy.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 21-01-2017 10:56:45 
Chyba już nie nadejdzie jego era. Przegrał co mógł.
 Autor komentarza: paxoxxx
Data: 21-01-2017 20:39:57 
Masternak to -taki Gołota tego 10 lecia-przegrał wszystko co było do wygrania, z niego już nic nie będzie. a karierę skończy mu jakiś no name nokautując tego sztywniaka
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.