MAYORGA WRÓCI W WADZE ŚREDNIEJ LICZĄC NA OSTATNIĄ SZANSĘ

Ricardo Mayorga (31-9-1, 25 KO) ostatnio miał sporo problemów pozaringowych. Teraz jednak były mistrz świata wagi półśredniej i junior średniej wziął się podobno ostro do treningów i planuje powrót między liny.

"El Matador" mia wystąpić 18 lutego w swojej ojczyźnie w Nikaragui. Nazwisko rywala oczywiście nie pada, ale Mayorga obiecuje zrzucić zbędne kilogramy i występy w limicie kategorii średniej. W wieku czterdziestu czterech lat jest już dawno po swoich najlepszych czasach, lecz nazwisko wciąż ma rozpoznawalne, co - jak ma nadzieję, ma mu przynieść ciekawe oferty w niedalekiej przyszłości.

Mayorga liczy na spotkanie z mistrzem WBO Billym Joe Saundersem, a nawet królem wagi średniej, Giennadijem Gołowkinem. Ta druga opcja wydaje się nierealna, bo chyba nikt nie chciałby obejrzeć niemal pewnej egzekucji nad świetnym kiedyś Ricardo.

- Kiedy przyszedł na salę, ważył w okolicach osiemdziesięciu kilogramów. Teraz dużo biega i trenuje w gymie, a my zamierzamy go wystawić w limicie wagi średniej naprzeciw pewnego Meksykanina. Ricardo popełnił sporo błędów, ale każdy człowiek je popełnia i chcemy mu pomóc. Niech stoczy walkę ze swoimi słabościami, a my będziemy go nieustannie motywować i dodawać mu otuchy. To przecież facet, który swego czasu rozsławił nasz kraj - mówi Rosendo Alvarez, niegdyś świetny zawodnik najlżejszych kategorii, obecnie promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 11-01-2017 17:49:28 
W wadze średniej powinien go Sulęcki na rozruch brać jeśli El Matador ugra jakiegoś buma na start. Zawsze to jakieś nazwisko do rekordu i promocja w USA podczas konferencji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.