ALGIERI: TO BĘDZIE NAJGROŹNIEJSZY JACOBS, JAKIEGO WIDZIELIŚCIE

Chris Algieri (21-3, 8 KO), były mistrz wagi super lekkiej, zadba o jadłospis Daniela Jacobsa (32-1, 29 KO) przed walką z Giennadijem Gołowkinem (36-0, 33 KO). Z jego pomocą "Miracle Man" ma być w formie życia.

- Spotykamy się z Dannym od kilku tygodni, aby opracować jak najlepszy plan żywieniowy. Bez trudu zrobi wagę, będzie zdrowy, szczupły. To będzie najgroźniejszy Jacobs, jakiego widzieliście - zapewnia Algieri, który kształcił się w zakresie żywienia na New York Institute of Technology.

- Wielu zawodników je za mało, mówimy tutaj zaledwie o setkach kalorii dziennie. Ludzki organizm tak nie działa, trzeba dostarczyć mu paliwo. Jacobs będzie jadł więcej niż kiedykolwiek, a i tak z łatwością zrobi wagę - dodaje.

Do walki Gołowkin-Jacobs dojdzie 18 marca w Nowym Jorku. Kazach jest zdecydowanym faworytem, ale Algieri wierzy, że jego rodaka stać na sprawienie niespodzianki.

- Musi wykorzystywać swój dar fizyczny. Jest bardzo silny, może tym zdobyć respekt "GGG". Do tego jest wysoki i ma dobry zasięg ramion. Jeśli będzie boksować mądrze, Gołowkina czeka długi wieczór - oznajmił.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 11-01-2017 16:42:29 
Brzmi jak zapowiedź dobrej "suplementacji". Dieta oczywiście ważna, ale bez przesady, jeśli chodzi o wynik
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 12-01-2017 00:34:04 
Bez przesady? Jak dymasz tyle wagi co oni to obcinajac wegle naprawde ciezko sie dobrze czuc i trenowac. Wiekszosc zawodnikow w calym okresie najbardziej nienawidzi tego elementu zwiazanego z przygotowaniam Wiec nie powiedzialbym ze dieta "bez przesady" jesli chodzi o wynik :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.