OFICJALNIE: PACQUIAO WALCZY Z HORNEM 22 KWIETNIA

Promotor Manny'ego Pacquiao (59-6-2, 38 KO) oficjalnie potwierdził, że kolejnym przeciwnikiem pięściarza z Filipin będzie Australijczyk Jeff Horn (16-0-1, 11 KO). Walka odbędzie się 22 kwietnia w Australii lub Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Będzie to być może pierwszy z serii występów 38-latka poza granicami USA. Istnieje możliwość, że w lipcu "Pac Man" zaboksuje w Rosji. W grę wchodzi też wielka walka w październiku z Kellem Brookiem (36-1, 25 KO) w Anglii.

- Robiliśmy takie światowe tournee z Muhammadem Alim, zrobimy też z Mannym. Pewnego dnia być może zostanie on prezydentem Filipin, więc występy w różnych częściach świata wyjdą mu na dobre - oznajmił promotor Bob Arum.

Za oceanem transmisję z kwietniowej walki przeprowadzi na niekodowanym kanale HBO lub któraś z innych ogólnodostępnych stacji.

Arum przyznał, że kontraktów na walkę jeszcze nie podpisano, ale jednocześnie podkreślił, że jest pewne, iż to Horn będzie kolejnym rywalem Pacquiao. Australijczyk zaakceptował już warunki finansowe. Po ustaleniu dokładnej lokalizacji promotor ma polecieć na Filipiny, gdzie spotka się ze swoim pięściarzem i sfinalizuje umowę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pavlus
Data: 11-01-2017 11:29:08 
Super!
 Autor komentarza: Polakos
Data: 11-01-2017 13:06:10 
Ze sportowego punktu widzenia bez większego sensu ta walka.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 11-01-2017 14:47:08 
Czemu Manny spotyka się z takimi leszczami (w sensie, mało znanymi i nie wymagającymi), jest u schyłku kariery i zamiast wielkie walki mu organizować to tu jakieś obijanie które #NIKOGO.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.