SNARSKI: AŻ STRACH POMYŚLEĆ, CO BĘDZIE POTEM

Na wieść o wpadce dopingowej Michała Cieślaka (15-0, 11 KO) i Nikodema Jeżewskiego (12-1-1, 7 KO) głos zabrało już sporo ludzi ze środowiska. Swoje trzy grosze dorzucił również Dariusz Snarski, niegdyś zawodnik, dziś trener i promotor.

- Sam byłem zawodnikiem ponad trzydzieści lat i nigdy nawet nie pomyślałem, bym mógł się czymś wspomagać. Nawet w pojedynkach o mistrzostwo Europy czy pierwszej "dwunastce", gdy boksowałem z trzykrotnym mistrzem Europy Vincenzo Belcastro. Zawsze wierzyłem w swoje przygotowanie i umiejętności. Przykro, że to się stało na początku karier tych chłopaków, bo aż strach pomyśleć, co będzie dalej, gdy będą starsi i zaczną się pewne kłopoty ze zdrowiem - mówi Snarski.

Przypomnijmy, że po grudniowej walce we Wrocławiu u Cieślaka wykryto Oxandrolon i Mesterolon, zaś u Jeżewskiego Oxandrolon i Meldonium.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 10-01-2017 16:16:39 
Darek wracaj na ring. Mam nadzieję że Twoja walka na placu Kościuszki się odbędzie.
 Autor komentarza: adambw
Data: 10-01-2017 16:46:06 
beda stali na bramce u babki maliny....to sie stanie...
 Autor komentarza: lukaszs1990
Data: 10-01-2017 18:55:15 
piszecie w artykule, że na temat tej sytuacji głos zabrało już sporo ludzi ze środowiska. Na waszym portalu natomiast, bądź co bądź aspirujących do jednego z największych i najbardziej profesjonalnych portali o tematyce bokserskiej w Polsce na ten temat pojawiły się 3 informacje w tym komentarz Mateusza Masternaka i Dariusza Snarskiego. Czy będzie jakaś większa ilość informacji w związku z tą sprawą ? Czy może te dwie osoby to już jest to "sporo" ludzi ze środowiska. Chętnie posłuchałbym wywiadów z Panami trenerami Jabłońskim i Wojdą oraz podobnego blisko 20 minutowego wywiadu z Michałem Cieślakiem, tylko nie o pierdułkach za przeproszeniem jak to zbierał skalpy na ulicy i pękały mu nie wiadomo co, tylko o konkretach. Konsekwencja Panowie jak bawimy się w profesjonalne źródło informacji to na poważnie. Pozdrawiam
 Autor komentarza: Clevland
Data: 10-01-2017 18:56:19 
"Oxandrolone to doustny steryd anaboliczny, pierwotnie stosowany do leczenie osteoporozy u kobiet oraz jako stymulator wzrostu u dzieci. Obecnie znajduje zastosowanie u osób z wirusem HIV, osób po ciężkich urazach, po skomplikowanych zabiegach chirurgicznych, oparzeniach, w trakcie chronicznych chorób zakaźnych lub po chemioterapii. Dzieje się tak dlatego ponieważ Oxandrolone broni przed utratą beztłuszczowej masy ciała."

Ależ to tylko witaminki...
 Autor komentarza: renardinho
Data: 10-01-2017 19:38:53 
lukaszs1990 - Idealnie to ująłeś.
Obawiam sie ze mają tu wojego rodzaju politykę i z każdym chcą żyć dobrze..
 Autor komentarza: basu00
Data: 10-01-2017 20:53:28 
Nie wierzę że snara zawsze był czysty nie wierzę...
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 10-01-2017 21:47:05 
Garnek na swoim twitterze pisze: "Margules: Cieślak? Bez szans na walki w USA".
 Autor komentarza: stoper44
Data: 10-01-2017 22:20:30 
OT i nasi wielcy wojownicy...Do Stanów z czym? Z walizką sterydów?
 Autor komentarza: GaD1
Data: 11-01-2017 09:49:21 
Myślałem szczerze mówiąc, po tych wywiadach na bokser.org, że Cieślak jest pod silną ręką Jabłońskiego i Wojdy w tym Radomiu i jak zacznie za dużo filozofować (co się dało ostatnimi czasy zauważyć) to zostanie ścięty równo z glebą i zagoniony do roboty. Tymczasem sam t. Jabłoński w wywiadzie mówił, że tracił nad nim kontrolę, Cieślak zaczął słuchać jakichś blokowych mentorów, a jego samego bolało jak Michałek opowiadał o nowym trenerze i USA. Mówi się trudno, życie wcześniej czy później ustawia cwaniaków do pionu, smutne jest to, że Cieślak wcale nie jest młody o czym wielu zapomina i teraz może mieć życiowo bardzo duży problem. Obaj powinni dostać mocno po uszach. Ciekawe o kim jeszcze mówił Łapin w puncherze? Syrowatka?
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 11-01-2017 19:14:49 
Gad1 też zastanawiam o kim mówił Łapin ale jestem pewien że jakby się dowiedział że koski Wawrzyk czy np Szpilka jego były podpieczny to by tego nie ujawnił !!
to ze nie chciał powiedzieć to jedno bo jak rzuci oskarżenie i nie udowodni to może mieć wytoczoną sprawę karną o zniesławienie a tu już żartów nie ma. wiec "kłapać dziobem "nie ma co kogoś oskarżać publicznie nie mająć dowodów !!

Dopóki się nikogo nie złapie nie wykaże kontrole to teoretycznie każdy jest niewinny

a to że:" Koksi " prawie cała czołówka wagi ciężkiej i nie tylko i jedni dają się złapać a drudzy nie to już inna sprawa
to już inna sprawa!
co do zamiany trenera to Babiloński sugerował wyraźnie żeby Cieślak wyjechał do USA i zmienił trenera.

Akurat Syrowartce nie pomyślałem że może się koksić ale kto wie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.