KOROBOW: GOŁOWKIN POKONA JACOBSA PRZED CZASEM

Matt Korobow (27-1, 14 KO) bardzo liczy na spotkanie z Giennadijem Gołowkinem (36-0, 33 KO), lecz ten póki co wybrał starcie z Danielem Jacobsem (32-1, 29 KO) 18 marca w Nowym Jorku. Zdaniem Rosjanina, popularny "GGG" ogra amerykańskiego pretendenta i łatwo pokona przed czasem.

Korobow wie na co stać Jacobsa. Spotkał się z nim na ringach olimpijskich i wygrał przed czasem. Teraz jest zdania, że przed czasem zwycięży również kazachski król nokautu i obroni pasy WBA/IBF/WBC wagi średniej.

- Styl robi walkę. Oczywiście Jacobs to dobry pięściarz, lecz Gołowkin skończy go w przeciągu ośmiu rund. Będzie miał po prostu za dużo amunicji i jeśli walka rozegra się w półdystansie, zastopuje go szybko. A jeśli Jacobs będzie potrafił utrzymać dystans, poboksuje trochę dłużej. Ale wynik tej potyczki może być tylko jeden. Jeśli obejrzycie dokładnie moją wygraną nad Amerykaninem, pokonałem go, ponieważ on nie wyczuwa dobrze dystansu. Co prawda było to bardzo dawno temu, lecz analizując Jacobsa wciąż widzę u niego te same błędy - uważa Korobow.

- Nie wierzę w sukces Jacobsa, ale gdyby sprawił sensację, i tak bałby się spotkać potem ze mną. W czasach amatorskich łatwo go pokonałem. Obaj byliśmy wtedy młodzi, jednak został przeze mnie rozbity. Mogę obiecać, że w tym roku zostanę mistrzem świata - dodał Rosjanin. Poniżej przypominamy Wam jego amatorskie zwycięstwo nad posiadaczem pasa WBA Regular.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 09-01-2017 19:18:26 
Jacobs nie ma 10 % szans. Dostanie łomot swojego życia, im dłużej będzie trzymał się na nogach tym gorzej dla niego..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-01-2017 19:41:31 
O Korobowie z całą pewnością jedno można napisać, z dużej chmury mały deszcz i jak na razie

zamiast ulewy co najwyżej mamy mżawkę.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 09-01-2017 20:11:12 
Sulecki vs Korobow :)
 Autor komentarza: holy
Data: 10-01-2017 09:08:28 
Nie róbmy z Gołowkina Boga. Brook kilka razy go mocno trafił. Moim zdaniem rudy ma szanse wygrać tę walkę we wrześniu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.