ARUM: HORN DA PACQUIAO ZNAKOMITĄ WALKĘ

Coraz bardziej prawdopodobna jest potyczka Manny'ego Pacquiao (59-6-2, 38 KO) z Jeffem Hornem (16-0, 11 KO). Promujący Filipińczyka Bob Arum przekonuje, że wciąż stosunkowo mało znany Australijczyk to godny rywal dla jego pięściarza.

- Pokazaliśmy Manny'emu parę walk Horna, powiedział, że to żywiołowy zawodnik i że byłby to świetny pojedynek. Tak więc Manny jest za - mówi szef grupy Top Rank.

- Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani tym starciem. Horn potrafi się wysłowić, dobrze wygląda, pochodzi z dobrej rodziny i jest dobrze wykształconym młodym człowiekiem. To prawdziwy skarb dla sportu, a jego walka z Pacquiao byłaby doskonała dla całego pięściarstwa. Nie wiem, czy Jeff pokona Manny'ego, ale na pewno da mu znakomitą walkę - dodaje.

W najbliższy wtorek Arum ma się spotkać z przedstawicielami Australijczyka, aby omówić warunki planowanego na 23 kwietnia pojedynku. Miałoby do niego dojść w Brisbane, rodzinnym mieście 28-letniego Horna.

- Manny bardzo chciałby wystąpić w Australii. Walka odbywałby się na stadionie, mogłoby przyjechać wielu Filipińczyków. Już nie mogę się doczekać, to będzie wielkie wydarzenie - oznajmił promotor "Pac Mana".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 07-01-2017 15:51:46 
Co oni K**wa z tym Hornem? Oglądałem go w akcji, i Pacman to robi go jak chce i kiedy chce. To będzie missmatch straszny. Arumowi chyba tylko chodzi o to, że w Australii zapełni to stadion i pójdzie sporo PPV, bo sportowo no to walka nie ma sensu.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 07-01-2017 17:00:45 
Chętnie zobaczę tę walkę, choćby dla samej Australii ;D A Pacquiao nie będzie miał kłopotów z jet legiem.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-01-2017 21:24:26 
Manny to legenda, zaczyna się odcinanie kuponów od sławy, emerytura tuż za rogiem, a za coś trzeba żyć.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.