TRZY OBRONY STEVENSONA W TYM ROKU?

Adonis Stevenson (28-1, 23 KO) dobija do czterdziestki, a boksuje bardzo rzadko. W minionym roku podszedł do zaledwie jednej obrony tytułu mistrza świata federacji WBC wagi półciężkiej, pokonując w efektownym stylu w czwartej rundzie Thomasa Williamsa Jr. W sezonie 2017 ma to się jednak zmienić i "Superman" częściej będzie pokazywał się kibicom w akcji.

- Planuje w tym roku zorganizować mu trzy walki. Ta pierwsza odbędzie się jednak dopiero pod koniec kwietnia - mówi promujący Haitańczyka z kanadyjskim paszportem Yvon Michel.

- Druga potyczka mogłaby się odbyć w czerwcu bądź wrześniu, ale generalnie chcemy dla niego trzech walk w tym roku. Pierwszym rywalem będzie zwycięzca pojedynku Eleidera Alvareza z Lucianem Bute 24 kwietnia. Lepszy z tej dwójki zmierzy się ze Stevensonem pod koniec kwietnia. Bez względu na to, kto wygra rewanż Kowaliowa z Wardem, chcielibyśmy potem walki z jednym z nich. Adonisowi bardzo zależy na unifikacji - nie ukrywa Michel.

Mocno bijący mańkut tytuł mistrza świata WBC zdobył w czerwcu 2013 roku po szybkim nokaucie na Chadzie Dawsonie. Tytuł obronił siedmiokrotnie, pokonując na punkty między innymi naszego Andrzeja Fonfarę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 05-01-2017 22:13:31 
Jaj nie ma dziadek, całe życie unikał Kowaliewa
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 06-01-2017 01:02:39 
oj przestań już bo się czytać tego nie da, Adonis nie jest rozbity, jest twardy i ma pojedynczy strzał. Znowu trzeba przypomnieć, że to ŻyDuva odstąpiła od przetargu?
Jasne bo Kowaliov team stawia warunki to wszyscy muszą się pokłonić zrobić laskę i zgodzić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.