BRIGGS I OQUENDO ROZPOCZYNAJĄ ROZMOWY

Władze federacji WBA zaprosiły obozy Shannona Briggsa (60-6-1, 53 KO) i Fresa Oquendo (37-8, 24 KO) do podjęcia negocjacji w sprawie walki o wakujący pas WBA Regular wagi ciężkiej.

Czasu na rozmowy nie ma dużo - muszą się dogadać w ciągu trzydziestu dni. Jeśli ta sztuka się nie uda, wówczas odbędzie się przetarg na organizację tego pojedynku. Pieniądze zostałyby wtedy podzielone po równo.

Oczywiście prawdopodobną lokalizacją tej potyczki jest Ameryka, lecz drużyna Briggsa wspomina też coś o możliwości przeniesienia walki do Jamajki. Zwycięzca starcia Briggs vs Oquendo będzie musiał w pierwszej obronie skrzyżować rękawice z Aleksandrem Ustinowem (33-1, 24 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 05-01-2017 08:01:52 
Mógłby w kocu Briggs kogoś sensownego i na zbliżonym poziomie dostać. I tu Oquendo pasuje idealnie. Ciekawa walka w III lidze HW.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 05-01-2017 10:03:50 
Starcie gigantów w kategorii weterani, dobre na dokładkę, a nie jako danie dnia.
 Autor komentarza: astarte
Data: 05-01-2017 13:01:53 
LET'S GO CHAMP! XD

walka o gumke do majtek, ale niby pas. cholera wie co zaprezentuje oquendo, ale gdy byli mlodsi jako faworyta widzialbym cannona, ktory pozostaje w treningu, swieci jak zarowka i cos tam boksowal ostatnio. w walkach z jakimkolwiek mistrzem obecnego HW nie mialby szans, natomiast przy takiej kolei rzeczy..

LECGOUCZEMP! XD
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 05-01-2017 23:31:38 
Jeszcze ten Ustinow na horyzoncie, który będzie miał realną szansę któregoś z nich pokonać. Jak on by został mistrzem HW, to ja już rezygnuje z oglądania tego sportu chyba.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.