CARL FRAMPTON CELUJE W TYTUŁ KOLEJNEJ KATEGORII

Poprzedni rok należał do Carla Framptona (23-0, 14 KO), co zresztą znalazło potwierdzenie w różnego rodzaju plebiscytach. Ale znakomity Irlandczyk stawia sobie jeszcze wyżej poprzeczkę.

"Szakal" najpierw w lutym zunifikował pasy IBF/WBA kategorii super koguciej, pokonując w wyczekiwanej walce Scotta Quigga. Natomiast pod koniec lipca przeskoczył do wagi piórkowej i zdetronizował dotychczasowego championa WBA, Leo Santa Cruza (32-1-1, 18 KO). Już 28 stycznia w MGM Grand w Las Vegas dojdzie do ich rewanżu. A potem? Pięściarz z Belfastu rozważa kolejną wycieczkę w górę.

- Moim głównym celem jest tytuł w trzecim kolejnym limicie. Kiedy osiągasz sukcesy, wyznaczasz sobie nowe cele. Jedynym Irlandczykiem poza mną, który zdobył tytuł w różnych kategoriach, był Steve Collins. Chcę pobić jego dokonania i zostać pierwszym Irlandczykiem z tytułem w trzech różnych wagach. Trenuję bardzo ciężko i z każdą kolejną walką jestem coraz lepszym zawodnikiem - mówi ambitny Frampton.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: garson
Data: 04-01-2017 22:12:53 
wszystko byle uniknąć Rigo ; )
 Autor komentarza: rondobry
Data: 04-01-2017 22:18:23 
The Jackal vs El Chacal :)
 Autor komentarza: KratoZ
Data: 04-01-2017 23:32:20 
Jeśli nie zadzialaja długie rece Eddiego Hearne'a, to LSC powinien wygrac te walke na punkty. Powinien zwyciezyc już pierwsza potyczke, niestety jej wynik został naciagniety pod Brytyjczyka. Nie był to rzecz jasna jakiś obrzydliwy wal, bo walka była calkiem wyrownana, ale niesmak pozostal.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 04-01-2017 23:32:53 
garson
Rigo nie załuguję na walkę z Framptonem. Jest najnudniejszym zawodnikiem jakiego widziałem w ringu, można powiedzieć że nawet żenującym. W ostatniej walce jąką oglądałem holował jakiegoś ogórka zadawał kilka ciosów na rundę i uciekał po ringu choć wcale nie musiał.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 04-01-2017 23:34:58 
Abstarchując oczywiście od jego klasy sportowej bo wiadomo że jest wybitny, należę nawet do tej mniejszości userów która sądzi że ograłby Łomaczenke.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.