ANDY RUIZ JR WKRÓTCE WRÓCI DO OŚRODKA BIG BEAR

Andy Ruiz Jr (29-1, 19 KO) ostro wziął się do pracy przed mistrzowską walką. Przegrał po bardzo równym boju z Josephem Parkerem, ale nie załamał się i wkrótce wróci na salę treningową.

Meksykanin dwa i pół tygodnia temu przegrał stosunkiem głosów dwa do remisu batalię o wakujący pas World Boxing Organization. Poległ na wyjeździe i zdaniem wielu gdyby pojedynek odbył się nie w Nowej Zelandii, tylko Ameryce, werdykt mógłby pójść w drugą stronę. Niektórzy obawiali się jednak, czy Andy znów się nie zapuści, tak jak to bywało w przeszłości.

- Andy stawi się na treningach w Big Bear w połowie stycznia. On zdaje sobie sprawę, że powinien zrzucić jeszcze trochę kilogramów, by złapać jeszcze lepszą formę i stać się bardziej medialnym. Wracaliśmy po walce z promującym go Bobem Arumem i ten powiedział, że utrzyma Andy'ego aktywnego częstymi startami, przez co dostanie niedługo jeszcze jedną mistrzowską szansę - stwierdził Abel Sanchez, szkoleniowiec Ruiza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 28-12-2016 14:12:47 
Szkoda mi go, bo gorzej od Parkera na pewno nie walczył, przygotowywał się podejrzewam ciężej, a a wyniku tak na prawdę zadecydowała lokalizacja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.