PROMOTOR SMITHA JR: JOE POWINIEN ZOSTAĆ WYBRANY BOKSEREM ROKU

Joe DeGuardia, promotor Joe Smitha Jr (23-1, 19 KO), przekonuje, że jego podopieczny zasłużył sobie na miano boksera roku bardziej niż choćby Terence Crawford czy Carl Frampton. I rzeczywiście, jeszcze rok temu mało kto słyszał o tym siłaczu, a dziś stał się wielką gwiazdą ringów zawodowych.

Pięściarz z Long Island w kwietniu zastopował w drugiej rundzie Fabiano Penę, by już dwa miesiące temu w niecałe trzy minuty sprawić nam przykrą niespodziankę, demolując naszego faworyta, Andrzeja Fonfarę. Swój status ugruntował w minioną sobotę, gdy brutalnie znokautował legendarnego za życia Bernarda Hopkinsa.

- Joe wystąpił w tym roku trzykrotnie i zanotował trzy nokauty. Moim zdaniem to jemu należy się miano pięściarza roku. Bo o ile jeszcze pierwsza wygrana nie była niczym wyjątkowym, to już w czerwcu pokazał się na ogólnodostępnej telewizji NBC, wystąpił na terenie rywala i znokautował sporego faworyta. W spotkaniu z Hopkinsem też w roli faworyta w stosunku dwa do jednego obstawiano przeciwnika. Dla porównania, na przykład Crawford. To oczywiście świetny zawodnik, jednak wygrywał z rywalami, z którymi miał wygrywać. Joe natomiast sprawił dwie niespodzianki - argumentuje promotor Smitha Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 20-12-2016 17:13:19 
Fakt faktem Smith nie próżnuje i jeżeli kolejny przeciwnik tym razem już z samych szczytów znów polegnie

wąchając deski to będzie niczym bajka od zera do milionera.
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 20-12-2016 17:32:57 
Żadna gwiazda, Faufara dostał cepa bo jego obrona to lipa. Nie był żadnym asem nasz Andrzej, wiem że sam pisałem że uważam iż ze średniaka awansował na dobrego boksera ale niestety się pośpieszyłem.
Kat ma 50 lat, bez przesady nie jest to wyczyn.

Sorry ale ten smith w walce z kimś z realnego topu może tak samo schodzić jak nasz Andrew.

Może zasługiwać na miano zawodnika który najbardziej zaskoczył świat, ale bokser orku to już nie.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 20-12-2016 18:07:30 
Frampton to nie wiem kto to jest (chyba jakiś kurczak z niskich kategorii?), ale na pewno Smith nie zasługuje bardziej niż Usyk, obłędnie przystojny ...
 Autor komentarza: arpxp
Data: 20-12-2016 18:24:25 
To może Szmina, bo ma najbardziej wypolerowaną glacę oraz brał udział w nokaucie roku.
 Autor komentarza: nonitek
Data: 20-12-2016 18:29:09 
Grzelak może przez tydzień to było śmieszne, teraz jest smutne i żałosne.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 20-12-2016 19:02:50 
Fonfara niestety jest dziurawy.
Hopkins to dziadek któremu się wydawało że będzie w stanie zneutralizować Smitha, ale nie wykazywał żadnej aktywności.
Jak się okazało to albo Hopkins stracił głowę na Kowaliowie, albo Smith relatywnie mocno uderza...
 Autor komentarza: sportsman3
Data: 20-12-2016 20:04:06 
Smith - na pewno objawienie roku - nietuzinkowy bokser - porusza się jak super średni a "bije' jak cruser - bardzo niebezpieczny zwłaszcza w początkowej fazie walki.Prawdopodobnie w przyszły roku dostanie walkę o tytuł.Bardzo chciałbym go oglądać z Kowaliowem lub Wordem.Może przetarcie z Alvarezem lub Cleverly - najłatwiejszy z mistrzów.
 Autor komentarza: reckik
Data: 20-12-2016 20:13:36 
Spoczko. Moim zdaniem nie do końca zweryfikowany, jednak na pewno co najmniej 2 dobre wypłaty mu się należą. Jakaś ciekawa walka z kolejnym znanym nazwiskiem i TS. Może gość nie wejdzie do bokserskiego hall of fame, ale kto nie obejrzy jego kolejnej walki :) Ja tam jestem ciekawy co z nim będzie.

Fonfara pewnie będzie dążył do rewanżu, ale Smith Jr powinien zażądać dużych pieniędzy i to wziąć tylko za naprawdę godziwą wypłatę.
 Autor komentarza: MarkS
Data: 20-12-2016 20:42:00 
Joe to ma teraz Fonfare Grzelak wie gdzie. Fonfara musi teraz zasłużyć na walkę z nim albo ją wyskamleć. Myślę jednak iż Smith ma teraz o wiele lepsze propozycje.
 Autor komentarza: TRM
Data: 20-12-2016 20:49:28 
wszyscy jakoś dziwnie umniejszają Smithowi za jego wygraną z Fonfarą, ale przecież kazdy się spuszczał przed walką z joe ze Andrzej to top LHW, więc "hype" wokół jego osoby nie dziwi. Hopkins to był dobry zabieg marketingowy, bo możliwym było że bernarnd się zestarzeje i będzie do ogrania. mimo że stary to jednak pierwse KO, to tez robi wrażenie. dobrze obrał strategię obóz smitha, bo zarobił, wygrał i dalej jest w grze.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 20-12-2016 22:24:38 
fonfara dostal lucky puncha kiedy to joe sam byl zamroczony, następnie nasz husarz zamiast klinczowac stanal i przyjmowal wszystko. Hopek natomiast to juz starszy pan ktory wypadl z ringu nie z potegi smitha ale dlatego ze jak zawsze nisko schodzil, znalazl sie w luce i oczywiscie suma sumarum wypadl po ciosach, a o znokautowaniu nie bylo tu mowy, spadl na glowe, wstal i po prostu nie wrocil bo cos mu dolegalo w nodze podobno.
Jedyne czego nei mozna ujmowac temu chłopakowi to petardy w łapach.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 21-12-2016 00:34:38 
Robienie ze Smitha boksera roku to jak ze Szpilki naukowca. Jak pisze Maniek1986, wygrana z Fonfara to lucky punch, Joe pływał, było bliżej końca niż gongu ale wyszedł cios bity w ciemno, na odczepnego, w walce z Hopkinsem było dużo ciosów pchanych
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 21-12-2016 00:41:43 
Jeśli Joe spotka się z Fonfara i ten zdecyduje choć trochę boksować, bić na korpus i nie stać jak kołek naprzeciw Smitha to walka nie potrwa 5 rund. Fonfara to nie wirtuoz ale na kiepskiego bokserski Smitha jest zbyt dobry, myśle ze Barrera robi go w pierwszej rundzie. Dobrze ze Smith zarobi bo to poczciwy chlopina ale bokserem wielkim nie jest i nie będzie.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 21-12-2016 00:41:55 
Jeśli Joe spotka się z Fonfara i ten zdecyduje choć trochę boksować, bić na korpus i nie stać jak kołek naprzeciw Smitha to walka nie potrwa 5 rund. Fonfara to nie wirtuoz ale na kiepskiego bokserski Smitha jest zbyt dobry, myśle ze Barrera robi go w pierwszej rundzie. Dobrze ze Smith zarobi bo to poczciwy chlopina ale bokserem wielkim nie jest i nie będzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.