KOWALIOW-WARD: WYNIKI TESTÓW ANTYDOPINGOWYCH NEGATYWNE

Agencja antydopingowa VADA poinformowała, że wyniki testów antydopingowych przeprowadzonych zarówno przed, jak i po walce Andre Warda (31-0, 15 KO) z Siergiejem Kowaliowem (30-1-1, 26 KO) dały wynik negatywny.

W oświadczeniu przesłanym rosyjskiej agencji prasowej TASS podziękowano obu zawodnikom za udział w Clean Boxing Program, który VADA prowadzi we współpracy z federacją World Boxing Council.

Wcześniej ta sama agencja antydopingowa ogłosiła, że rodak Kowaliowa Aleksander Powietkin (31-1, 23 KO) nie przeszedł pomyślnie testu przed sobotnią potyczką z Bermane'em Stiverne'em. W jego organizmie wykryto ostarynę. W efekcie federacja WBC wycofała ze stawki pas tymczasowego mistrza wagi ciężkiej, a Stiverne zrezygnował z walki. Ostatecznie Rosjanin zmierzył się z Johannem Duhaupasem, którego znokautował w szóstej rundzie.

Walka Kowaliow-Ward odbyła się 19 listopada w Las Vegas. Jednogłośną decyzją sędziów po dwunastu zaciętych rundach zwyciężył Amerykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: dziobanes
Data: 20-12-2016 13:16:02 
Uwaga ironia !! Pewnie i tak obaj jechali na koksie, ale wiedzieli co i kiedy brać, dlatego nic testy nie wykazały ... rozumowanie niektórych na forum i nie tylko
 Autor komentarza: pasozyd
Data: 20-12-2016 18:03:11 
yebac to cale vada to ze oni oglosza ze ktos byl na koksie to nie znaczy ze tak bylo. vada to takie samo przekupne scierwo jak sedziowie. Clean Boxing Program nie jest po to zeby oczyscic boks tylko zeby posiadac wieksza kontrole nad nim.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 20-12-2016 18:03:24 
dziobanes
Dokładnie, niektórzy tak właśnie będą myśleć, na przekór.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.