HOPKINS I SMITH JR TRYSKAJĄ PEWNOŚCIĄ SIEBIE

- Nawet nie jestem w stanie opisać tego, jak bardzo jestem podekscytowany - mówi na kilkadziesiąt godzin przed starciem z Bernardem Hopkinsem (55-7-2, 32 KO) nieoczekiwany pogromca Andrzeja Fonfary, mocno bijący Joe Smith Jr (22-1, 18 KO).

- Naprawdę jestem gotowy. Zdaję sobie sprawę, że w ringu stanę z prawdziwą legendą, dlatego trenowałem bardzo ciężko i bardzo się poświęcałem. Dziś Hopkins jest jeszcze legendą, lecz w sobotni wieczór nie będzie już żadnych uprzejmości, wtedy będzie po prostu kolejnym rywalem. Zamierzam zastopować go jako pierwszy - zapowiada Smith Jr.

- Bez względu na to, ile zdobyłeś tytułów, cały czas trzeba udowadniać, że jest się kimś specjalnym. Po walkach ze mną wielu zawodników kończyło kariery, lub nigdy nie byli już tymi samymi bokserami. Dobra książka musi mieć dobre zakończenie i ja mam zamiar napisać bardzo ciekawy ostatni rozdział - stwierdził legendarny "Kat" z Filadelfii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gluton
Data: 15-12-2016 09:57:58 
słaba walka na pokaz. B-Hop ośmieszy tego młodziaka. 3-4 runda KO .No chyba że wiek zrobił swoje...
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 15-12-2016 10:00:36 
Kat na punkty. NA nokaut bym nie liczył, bo Bernard w LHW nigdy nie kopał. 118-109 powinno być.
 Autor komentarza: Knot
Data: 15-12-2016 10:06:27 
Tyle że jak młodziak trafi, a ma czym uderzyć to B-HoP może przywitać się z deseczkami, 51 lat to już nie ten refleks w unikaniu ciosów.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 15-12-2016 10:43:00 
Najpierw niech trafi. Jak dla mnie Bernard nie da się tak trafić jak Fonfara i spokojnie sobie wygra na punkty.
 Autor komentarza: Knot
Data: 15-12-2016 10:49:24 
Fanfara to druga liga, jak dla mnie zawsze był przereklamowany i to jest fakt że Hopkins postawi znacznie większe wyzwanie dla Smitha, bo w przeciwieństwie do Andrzeja umie unikać ciosów, zbijać je, blokować itp. Tylko te 51 jednak wszystkie te atrybuty osłabia, zobaczymy czy cwaniactwo ringowe i doświadczenie wystarczą na Joe jr
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 15-12-2016 11:10:00 
Według mnie to nie robi. Widziałem media trening i znamy styl życia B-Hopa, na Smitha powinno wystarczyć. Po za tym to ostatnia walka w karierze więc warto obejrzeć bo kolejnej okazji nie będzie.
 Autor komentarza: spienionyjohny
Data: 15-12-2016 11:16:11 
B-Hop nie powinien mieć problemów z tym młokosem, ale patrząc na wiek to budowlaniec waląc po barkach, ramionach może trochę osłabić Hopkinsa. Według mnie będzie TKO na młodym pod koniec drugiej połowy walki 9-11rd
 Autor komentarza: sportsman3
Data: 15-12-2016 19:39:00 
A ja nie skreślałbym Smitha.Zrobił Fonfare w pierwszej rundzie ,a Andrzej wypunktował aktualnego mistrza CW i byłego LHW Cleverlego.Smith jest puncherem a fakt że trafia na wyboksowanego "Dziadka" Hopkinsa daje mu dużą szansę na zakończenie walki przed czasem i będzie to"trampolina" dla Smitha do walki o tytuł.Pytanie zasadnicze?Wjakiej formie jest obecnie Hopkins i czy ostatnia walka - z Kovaliowem mocno go "naruszyła".Bardzo ciekawe zestawienie osobiście wolałbym wygraną Smitha a póżniej ewantualny rewanż z Andrzejem lub walka np.z Kovaliowem!
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 15-12-2016 21:13:35 
Mam nadzieję że Hopek to wygra bo szkoda by było żeby na pożegnanie wielkiej Kariery przegrał z tym młodym ale silnym Irlandczykiem.
Smith bardzo mocny cios i fizol z Fonfarą mu się trafiło Jakby Fonfara przetrwał to miał szanse wypunktować Irlandczyka ale wyszło jak wyszło
Zgadzam się z przedmówcą że wygrana Hopkinsa który jest mistrzem pod względem dopasowania przeciwnków ma dobrą obronę i jest dobry technicznie nie jest tak oczywista ma już 51 z haczkiem i jego forma nie jest niewiadomą
ale stawiam na Hopkinsa na wygraną a punkty co ala z Karem Muratem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.