Archiwum wiadomości z dnia: 2016-12-08

 
MIKEY GARCIA CHCIAŁBY SPOTKAĆ SIĘ W RINGU Z ŁOMACZENKĄ

Miguel Angel Garcia (35-0, 29 KO) po dwóch i pół roku przerwy spowodowanej konfliktem z promotorem powrócił w końcu w lipcu, pokonując przed czasem Elio Rojasa. Już 28 stycznia zaatakuje nowego mistrza świata wagi lekkiej organizacji WBC, Dejana Zlaticanina (22-0, 15 KO), a na horyzoncie już widzi siebie stojącego w ringu naprzeciw Wasyla Łomaczenki (7-1, 5 KO).


GOŁOWKIN-JACOBS: PRZETARG 19 GRUDNIA

Obozy Giennadija Gołowkina (36-0, 33 KO) i Daniela Jacobsa (32-1, 29 KO) nie doszły znów do porozumienia. Minęła wyznaczona data na negocjacje, dlatego przetarg na organizację tego pojedynku odbędzie się 19 grudnia w Panamie w siedzibie World Boxing Association.
COTTO Z KIRKLANDEM W PPV, NA ROZPISCE RIGONDEAUX

To o czym informowaliśmy Was w zeszłym tygodniu teraz zostało potwierdzone oficjalnie. Znakomity Miguela Cotto (40-5, 33 KO) wróci po ponad rocznej przerwie 25 lutego na obiekcie "Ford Center at The Star" w mieście Frisco w Teksasie, mogącym pomieścić dwanaście tysięcy kibiców. Jego rywalem będzie James Kirkland (32-2, 28 KO).II GALA BOKSU W OPOCZNIE

3 grudnia odbyła się, zorganizowana przez Gminę Opoczno i K.S.W. 'KO Opoczno' Gala Boksu o Puchar Burmistrza Opoczna - Rafała Kądzieli. Prezentujemy krótkie podsumowanie i kilka zdjęć z tej imprezy.
ROŚNIE NAPIĘCIE PRZED WALKĄ RUIZA Z PARKEREM

Bukmacherzy stawiają w stosunku trzy do jednego na zwycięstwo Josepha Parkera (21-0, 18 KO), lecz Andy Ruiz Jr (29-0, 19 KO) nic sobie nie robi z tych notowań ani faktu, że wystąpi na terenie rywala. Przypomnijmy, że lepszy z tej dwójki zagarnie wakujący pas World Boxing Organization wagi ciężkiej.