JOSHUA BĘDZIE DOPINGOWAĆ CHISORĘ W WALCE Z WHYTE'EM

Tego można się było spodziewać. Mistrz IBF w wadze ciężkiej Anthony Joshua (17-0, 17 KO) oświadczył, że będzie w sobotę kibicować Dereckowi Chisorze (26-6, 18 KO) podczas walki z Dillianem Whyte'em (19-1, 15 KO).

Joshuę i Whyte'a łączy długa historia. Na ringu amatorskim ten drugi wygrał z późniejszym mistrzem olimpijskim na punkty, ale na zawodowym, w grudniu ubiegłego roku, AJ zwyciężył rodaka przed czasem. Przed tym pojedynkiem pomiędzy dwoma Anglikami było mnóstwo złej krwi.

- Jesteśmy z Dillianem rywalami, więc nigdy nie będę za nim. Będę wspierać "Del Boya". Jak zaczynałem boksować, to był mój lokalny bohater. Stoi przed trudnym zadaniem, ale jeśli jest w formie, może wygrać - powiedział Joshua.

CHISORA RZUCIŁ STOŁEM W WHYTE'A >>>

Do pojedynku Chisora-Whyte dojdzie na gali w Manchesterze. W walce wieczoru Joshua przystąpi do drugiej obrony tytułu IBF. Jego rywalem będzie Amerykanin Erik Molina (25-3, 19 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 08-12-2016 15:24:36 
Taki niby czysty i porzadny sportowiec a deklaruje publicznie ze bedzie wspomagac niedozwolonymi srodkami swego rodaka. Co za bezczelnosc!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.