SMITH JR PRZED WALKĄ Z HOPKINSEM: DOKOŃCZĘ TO, CO ZACZĄŁ KOWALIOW

Bernard Hopkins (55-7-2, 32 KO) bez cienia wątpliwości już przy pierwszym podejściu zostanie włączony do Galerii Sław, ale w ostatniej walce dostał po prostu lanie od Siergieja Kowaliowa, przegrywając z nim każdą z dwunastu rund. Już za dziesięć dni legendarny "Kat" z Filadelfii pożegna się z ringiem potyczką z Joe Smithem Jr (22-1, 18 KO).

- Dokończę to, co zaczął już Kowaliow - zapowiada sensacyjny pogromca Andrzeja Fonfary.

Hopkins zapewnił, że bez względu na wynik, po tym starcie zawiesi rękawice na kołku i już nie wróci. Wcześniej miał aspiracje mistrzowskie, lecz Arthur Abraham wybrał inną drogę i marzenia Bernarda spełzły na niczym. Pożegna się więc walką rankingową.

- Ten facet nigdy nie został zastopowany i nie ukrywam, że liczę na nokaut. Będę jedyną osobą w jego trzydziestoletniej karierze, który tego dokona. A jeśli mi się uda, nikt już nie będzie mógł nic złego powiedzieć na mój temat. Udowodnię, że jestem najlepszy. Zacznę to, co zaczął Kowaliow, i na dobre zakończę karierę Hopkinsa - dodał Smith Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: cinek11
Data: 08-12-2016 00:00:26 
Jestem ciekawy jak się Andrzej czuje czytając takie newsy??? Szkoda,że nie jest na miejscu Joe Smitha Jr.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 08-12-2016 00:33:05 
Dla Andrzeja to byłaby tylko wypłata, bo jest zbyt ograniczony technicznie na Hopkinsa, a do tego ma watę w łapie. Smith przynajmniej ma szansę na ustrzelenie Bernarda.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 08-12-2016 01:06:45 
z tą watą przesadzasz, natomiast technicznie Hopek by go obskoczył do 0
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 08-12-2016 10:32:40 
Jestem prawie pewny, że Smith go znokautuje.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 08-12-2016 18:28:21 
Szkoda by była wielka jakby taki fizol ustrzelil Hopkinsa , myśle że tak się nie stanie ale to nie będzie łatwa walka dla Hopkinsa na pewno jest w treningu iw formie ale wieku się nie oszuka,
myśle że jak nie padnie na deski w pierwszych 2 czy 3 rundzie to potem będzie kontrolował walkę i wygra z Tym Iralndczykiem ale musi uważać bo ten Smith ma nokatujący cios pozatym przyznaje nie widziałem żadnej walki jego oprócz nokautu Na Fonfarze.

Fonfara z kolei jest sztywny to na pewno nie jest Adamek z półciężkiej jego walka życia to z Stevsonem gdzie walczył cale 12 rund .
Oby miał jeszcze w swojej Karierze walke o Mistrzostwo Świata czas pokaże czy tak się stanie
 Autor komentarza: gerlach
Data: 09-12-2016 17:23:29 
Smith i nokaut? Zeby go Bhop nie wymieszal tak, ze sam sie Kowalski znokautuje hahah
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.