KONRAD DĄBROWSKI: NIE POPEŁNIĘ STARYCH BŁĘDÓW

- Nie popełnię starych błędów. Czasami zdarzało mi się, że za wszelką cenę próbowałem urwać rywalowi głowę. Teraz będzie inaczej - zapowiada Konrad Dąbrowski (8-1, 1 KO), który 10 grudnia we Wrocławiu skrzyżuje rękawice z doświadczonym Krzysztofem Szotem (20-19-2, 5 KO). Pojedynek zakontraktowano na sześć rund.

- Nie interesuje mnie, co opowiada o mnie mój rywal. Skupiam się tylko i wyłącznie na swojej pracy. Zresztą z tego co pamiętam, to Krzysiek przed każdą walką z młodym chłopakiem tak mówił i niekoniecznie później dobrze na tym wychodził. Wszystko sobie wyjaśnimy w następną sobotę, ale mogę zapewnić, że będę świetnie przygotowany. W przeszłości robiłem sporo błędów, momentami niepotrzebne się podpalałem, przez co cierpiał mój boks. Tym razem nastawiam się na mądry i techniczny pojedynek. Cieszę się, że mam możliwość spotkania z tak doświadczonym zawodnikiem. Każdy wie jaki styl prezentuje mój rywal. To stary rutyniarz, dobrze wyszkolony technicznie, który opuszcza przednią rękę - analizuje swojego przeciwnika Dąbrowski.

- Nie mam zamiaru wchodzić w jakieś niepotrzebne przepychanki słowne. Nie dam się wyprowadzić Szotowi z równowagi, bo do niczego nie jest mi to potrzebne. I tak wszystko zweryfikuje walka. Mam sześć rund i na tym dystansie chcę pokazać to, co mam najlepsze, a przy okazji wykazać wyższość nad rywalem. Jeśli Szot nastawia się na łatwą przeprawę, to się grubo zdziwi. Cały czas ciężko trenuję i z każdym miesiącem jestem lepszym pięściarzem - dodał Dąbrowski.

KRZYSZTOF SZOT: NAJPIERW DĄBROWSKI, POTEM SYROWATKA >>>

Przypomnijmy, iż głównym wydarzeniem wrocławskiej gali będzie występ Krzysztofa Włodarczyka (51-3-1, 37 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GaD1
Data: 30-11-2016 17:48:22 
Szot to stara szkoła, nikt się z nim nie pieścił, nie miał warunków jak dzisiejsi chłopcy i jest mega twardy. Ciekawe czy Dąbrowski da radę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.