JOSEPH PARKER: BĘDĘ SZYBSZY OD RUIZA

Niektórzy twierdzą, że Andy Ruiz Jr (29-0, 19 KO) ma najszybsze ręce w bokserskim biznesie, tymczasem Joseph Parker (21-0, 18 KO), z którym Meksykanin spotka się 10 grudnia w walce o wakujący tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBO, przekonuje, że właśnie dzięki swojej szybkości zasiądzie za niespełna dwa tygodnie na tronie World Boxing Organization.

Tytuł został odebrany Tysonowi Fury'emu przez jego problemy pozaringowe i brak aktywności. Pojedynek o schedę po Angliku rozegra się na terenie Nowozelandczyka, w jego rodzinnym mieście Auckland.

- Owszem, Andy ma szybkie ręce, jednak wierzę, że ja jestem jeszcze szybszy od niego. Nadchodzi mój czas i udowodnię to w dniu walki. Ostatnie trzy lata były bardzo napięte, jestem już trochę zmęczony, lecz dam z siebie wszystko. Dobraliśmy odpowiednich, trochę niższych tym razem sparingpartnerów i będziemy gotowi na wszystko, co w ringu zaoferuje nam rywal. Sparingpartnerzy nieustannie na mnie naciskają, skracają dystans, więc wiem czego mogę się spodziewać po Ruizie - stwierdził Parker.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 29-11-2016 19:27:06 
Ruiz wyjdzie z tym kolem ratunkowym wokol brzucha?:) Niestety obaj bez znaczacych walk, ciezko oceniac realna wartosc, przy czym Ruiz ma sztucznie nabity bilans jak Wilder, czyli szrotem od a do z. Parker juz troche lepiej (Takam, Dimitrenko), ale wartosc pozostaje rowniez nieznana, i wiktoria nad Ruizem wiele w tym temacie nie dopowie
 Autor komentarza: Raaadziu
Data: 29-11-2016 19:54:36 
Jak wygra z Ruizem to bedzie miał 3 solidnych piesciarzy na rozkładówce w wieku 24 lat. mysle ze to duzo jak na dzisiejsze realia
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 29-11-2016 22:04:27 
Ten parker wcale nie taki zły ma dopiero 24 lata już Pokonał nieznacznie ale jednak Takama i Dimitrenke który jednak przeszedł obok walki jak wygra z Ruizem to będzie miał 3 ci dobre nazwisko musi poprawić obronę bo za dużo zbiera ale cios ma mocny perspktywiczny zawodnik Szpilke by skończył podobnie jak Wilder!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.