JOSHUA vs MOLINA: KATIE TAYLOR NA ROZPISCE Z DOBRĄ RYWALKĄ

Katie Taylor (1-0, 1 KO) nie dała w sobotę najmniejszych szans Karinie Kopińskiej, a już 10 grudnia w Manchesterze podczas gali Joshua vs Molina stoczy drugą zawodową walkę.

Tym razem - przynajmniej "na papierze", poprzeczka będzie zawieszona znacznie wyżej, bo naprzeciw mistrzyni olimpijskiej, świata i Europy, stanie Viviane Obenauf (9-1, 4 KO). 30-letnia Brazylijka zamieszkała i startująca w Szwajcarii ma na rozkładzie między innymi trzy Polki - Bojanę Lubiszewską, Klaudię Szymczak i właśnie Kopińską, którą pokonała wyraźnie na punkty.

- Sobotni wieczór był wspaniałym przeżyciem oraz doświadczeniem i nie mogę się już doczekać startu w Manchesterze - nie ukrywa świetna Irlandka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tyler
Data: 28-11-2016 21:52:41 
To ja proszę aby doszło do walki z A4Ewa2 shazza o numerach rejestracyjnych na zderzaku "klio". Pan "alfi graba" i ten przydupas włoski co sponsoruje ten cyrk tymex niech się biorą do roboty i negocjuja. Chętnie zobaczę takie starcie nawet jako walkę główną... Nastąpi weryfikacja umiejętności, czyli prawdziwy zawodnik vs pr'owa blachara
 Autor komentarza: JIN
Data: 28-11-2016 22:22:26 
Ja tu widzę szybkie kroczenie po pas w wykonaniu Taylor. Jest jakiś rekord w szybkości zdobycia pasa w kobiecym boksie?
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 28-11-2016 22:35:57 
cleo ja zaklinczuje
 Autor komentarza: Grande
Data: 28-11-2016 23:51:57 
Taylor, to taki kobiecy Wasyl Łomaczenko. Zajebiście walczy.
 Autor komentarza: pankracy
Data: 29-11-2016 10:10:45 
Oglądałem ostatnio jej walkę i powiem szczerze, że ta dziewczyna naprawdę ma papiery żeby w najbliższym czasie zostać gwiazdą kobiecego boksu.Bardzo przyjemnie się ją ogląda.A jeśli chodzi o naszą Cleo to jest lata świetlne za Irlandką jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne i w bezpośredniej walce wyglądałaby na tle Katie Taylor jak dziecko we mgle.
 Autor komentarza: tyler
Data: 29-11-2016 10:26:31 
@pankracy
Problem w tym że EB to wyrób na siłę kreowany, a nie sportowiec z krwi i kości. To jest żenada, co tymex wyprawia z jej udziałem. Trochę mi wstyd że posiadamy w kobiecym boksie kogoś takiego jak Brodnicka bo gdy przyjdzie do walki z kimś z wyższego poziomu to będzie obraz nędzy i rozpaczy. Tylor napewno zajdzie wysoko, dzięki swoim umiejętnością.
 Autor komentarza: pankracy
Data: 29-11-2016 10:45:58 
tyler

Zgadza się.Nie bez powodu Brodnicka walczy z takimi a nie innymi rywalkami.Ona po prostu nawet na tle tych bardzo średnich wygląda słabo.Pierwsza lepsza rywalka i czar pryśnie ale Tymex dobrze o tym wie i pewnie jeszcze trochę poczekamy na prawdziwą weryfikację kleopatry.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.