KAPITALNE WIDOWISKO W JAWORZNIE

Ponad dwie godziny oczekiwania na drużynę niemiecką SC Colonia 06 eV w piątek 25 listopada, w CH Galena jaworznickich kibiców na oficjalną wagę zawodników zostało wynagrodzone w sobotę 26 listopada (sobota) 2016 o godzinie 17:00 w hali MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80. Młodzież Jaworznickiego Klubu Mimo mocnego składu niemieckiej druzyny, zafundowała kapitalne widowisko pięściarskie poknując 13:9 gości zza zachodniej granicy.

Bokserski 'Jawor' Team oraz bardzo groźny zespół SC Colonia 06 eV. z Niemiec zafundowały kibicom boksu kapitalny spektakl pięściarski.

Począwszy od pierwszego pojedynku Klaudii Simsak z Vivien Neumann emocje rosły z każdą walką. Niemka silniejsza fizycznie napierała od pierwszej sekundy bardzo ostro jednak szybkość i spryt ringowy był po stronie zawodniczki JKB 'Jawor' Team i ona wygrała zasłużenie ten pojedynek. Dominik Harwankowski w drugiej walce dnia bez problemu wygrał jednogłośnie na punkty z Hidayetem Unalem. Pojedynek Bartłomieja Przybyły z Amirem Ariya rozgrzał do białości jaworznickich kibiców. Nieustanne wymiany szybkich ciosów w zwarciu w których szybszy i dokładniejszy był Bartłomiej Przybyła i on jednogłośnie zwycięzył na pkunkty. Kolejne dwa punkty do kapitału banku JKB Jawor Team, dokłada Dawid Miziołek zwyciężając walkowerem ze względu na chorobę Younesa Zarra i stan meczu 8:0 dla jaworznian. Słabszy dzień Szymona Kajdy i jednogłośna porażka z Stewardem Nasratem. W kolejnym pojedynku efektowne zwycięstwo Aleksandra Jasiewicza nad bardzo ambitnym Yasirem Malikiem i Jawor Team prowadzi 10:2, a szybkie zwycięstwo przez TKO w I rundzie Przemka Oleja nad Doschą Israilovem daje jaworznianom upragnione dwa punkty do zwycięstwa w całym meczu i oczywiście Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna zostaje w Jaworznie.  Kolejne trzy walki wygrywa drużyna niemiecka, mianowicie Sebastian Germanek pomimo bardzo ambitnej postawy przegrywa z doskonałym technicznie Nathanelem Lukoki jednogłośnie na punkty, jak również Damian Stanisławski w wadze 75kg w takim samym stosunku punktowym z Jasonem Quansah. Kolejny pojedynek to waga do 81kg i mordercza walka pomiędzy Mateuszem Wodzińskim i Yasinem Ogulem z którego wychodzi zwycięsko silny jak tur ten drugią i stan meczu 12: 8 dla Polski. Ostatnia walka wieczoru to kategoria wagowa do 91kg. Pojedynek Marcina Skrzypka z Jonasem Billsteinem był pojedynkiem bardzo wyrównanym i remis w tym pojedynku nie krzywdzi żadnego z zawodników.

Końcowy wynik meczu 13:9 dla Polski również jest wynikiem sprawiedliwym co zresztą potwierdziła Pani V-ce Prezydent Miasta Jaworzna Monika Bryl wręczając piękny puchar Trenerowi JKB 'Jawor' Team - Arkadiuszowi Malkowi gratulując świetnej postawy jego podopiecznym. Potwierdzeniem tej tezy jest wynik 13:9, a zawodnicy JKB 'Jawor' Team z 13 punktów w końcowym rozrachunku zdobyli w znakomitym stylu 10 punktów z bardzo dobrymi zawodnikami po ciekawych walkach.

JKB 'Jawor' Team Jaworzno vs. SC Colonia 06 eV. Niemcy (13:9) 26.11.2016 Jaworzno

Klaudia Simsak vs. Vivien Neumann (2-1)
Dominik Harwankowski vs. Hidayet Unal (3-0)
Bartłomiej Przybyła vs. Amir Ariya (3-0)
Dawid Miziołek vs. Younes Zarra (WO)
Szymon Kajda vs. Steward Nasrat (0-3)
Aleksander Jasiewicz vs. Yasir Malik (3-0)
Przemysław Olej vs. Doscha Israilov (TKO1)
Sebastian Germanek vs. Nathanel Lukoki (0-3)
Damian Stanisławski vs. Jason Quansah (0-3)
Mateusz Wodziński vs. Yasin Ogul (0-3)
Marcin Skrzypek vs. Jonas Billstein (Remis)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: saddam
Data: 28-11-2016 15:01:47 
U nas śnieg a prawie wszyscy Niemcy spaleni słońcem. Parę kilometrów a jaka różnica w klimacie.
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 28-11-2016 17:27:01 
^ Dobry dżołk ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.