GARCIA: ŁOMACZENKO JEST NUMEREM JEDEN P4P

Po kolejnym imponującym zwycięstwie niektórzy już teraz widzą Wasyla Łomaczenkę (7-1, 5 KO) na szczycie rankingu najlepszych pięściarzy świata bez podziału na kategorie wagowe.

- Łomaczenko ma wspaniałe umiejętności. Myślę, że jest w tej chwili najlepszym bokserem P4P. Jest  jeszcze "Chocolatito", ale on miał ostatnio trudną walkę z Cuadrasem; tak samo Andre Ward, który ma za sobą twardy pojedynek z Kowaliowem. Uważam więc, że to Łomaczenko jest najlepszy - mówi ceniony trener Robert Garcia, mający na koncie współpracę m.in. z Marcosem Maidaną i Antonio Margarito.

Ukrainiec, dwukrotny mistrz olimpijski, pokonał nad ranem na ringu w Las Vegas Nicholasa Waltersa (26-1-1, 21 KO). Jamajczyk zrezygnował z walki po siedmiu jednostronnych rundach.

- Walters się poddał. Mógł przynajmniej spróbować - skrytykował przegranego Garcia.

W walce z Waltersem Łomaczenko po raz pierwszy obronił pas WBO w wadze super piórkowej. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Luton
Data: 27-11-2016 10:48:28 
Te wszystkie subiektywne rankingi p4p to już jakaś obsesja w bokserskim środowisku.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 27-11-2016 14:01:59 
Ja ranking P4P rozumiem jako szansa na zostanie legendą boksu. Chocolatito należy się to niezaprzeczalnie, Łomaczenka jeszcze musi trochę powalczyć. To co mówi Garcia jest śmieszne. Porównuje Ukraińca który co prawda jest wymiataczem ale póki co walczy tylko w super piórkowej, z gościem który zdobył mistrzostwo w 4 kategoriach wagowych a gdyby chciał, mógłby zdobyć jeszcze w junior koguciej.
Genialny Łomaczenko vs Genialny Mistrz 4 kategorii wagowych, Buldożer Gonzalez.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.