KIEDY REWANŻ? KWIECIEŃ, CZERWIEC, A MOŻE DOPIERO LISTOPAD

Werdykt przyznający zwycięstwo Andre Warda (31-0, 15 KO) nad Siergiejem Kowaliowem (30-1-1, 26 KO) ma wielu krytyków, ale są i tacy, którzy również widzieli nieznaczną przewagę Amerykanina. Jednym z nich jest Yvon Michel, promotor Adonisa Stevensona (28-1, 23 KO), mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBC. Do Warda od soboty należą pasy WBA/IBF/WBO.

- To była podobna walka do pierwszej potyczki Pascala z Hopkinsem. Słyszę na przykład głosy o klinczowaniu ze strony Warda, lecz jeśli dokładnie przeanalizuje się walkę, to w półdystansie klinczował właśnie Kowaliow. Szacunek dla Warda. Powstał z desek i odrabiał straty runda po rundzie. Na mojej karcie również zwyciężył 114:113, tak jak punktowali sędziowie - mówi Michel.

WARD NAWET NIE CHCE SŁYSZEĆ O UNIFIKACJI ZE STEVENSONEM >>>

Tymczasem Kathy Duva, promotorka Rosjanina, zdradziła kibicom, że do rewanżu z Wardem może dojść w kwietniu. Stacja HBO ma w tym miesiącu wolny termin na galę w systemie PPV. Jeśli nie wypali kwiecień, w grę wchodzić będzie jeszcze czerwiec, a potem dopiero listopad.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 24-11-2016 12:54:54 
Michel zaraz michel uslyszy ze chuja sie zna bo klinczowal ward...Siergej bał się półdystansu i ciągle klinczował, ale Ward był na tyle silny fizycznie, że obijal Kowala i przy trzymanych przez niego rękach
 Autor komentarza: Piesel
Data: 24-11-2016 13:49:54 
Wiadomo, ze cap będzie gadał na niekorzyść Krushera. Niech rewanż się odbędzie jak najszybciej bo wiadomo jak to jest, im później tym mniej prawdopodobne, zę się wgl odbędzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.