SANCHEZ: 5 LAT TEMU NIE BYŁOBY PORÓWNANIA, DZISIAJ WYGRA KOWALIOW

Cieszący się opinią jednego z najlepszych trenerów świata Abel Sanchez, szkoleniowiec m.in. Giennadija Gołowkina, utrzymuje, że Siergiej Kowaliow (30-0-1, 26 KO) w sposób zdecydowany pokona Andre Warda (30-0, 15 KO).

- Gdyby ta walka odbyła się 5, 6 lat temu, kiedy Andre boksował w turnieju Super Six, to nie byłoby porównania. Wtedy Ward był lepszy od wszystkich zawodników w wagach super średniej i półciężkiej. Miał jednak długą przerwę, a potem niezbyt dobrych rywali, nie licząc Sullivana Barrery. Myślę, że potrzebowałby jeszcze dwóch przeciwników tej klasy. Przyjmował w tym pojedynku ciosy, który będzie przyjmować także od Kowaliowa. Myślę, że Siergiej go wyboksuje i wygra na punkty - ocenił.

Walka, która będzie stanowić bokserskie wydarzenie roku, odbędzie się już w nocy z soboty na niedzielę w Las Vegas. Rosjanin położy na szali tytuły WBA Super, WBO oraz IBF w dywizji półciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 16-11-2016 13:20:59 
Są dwie opcję albo walka będzie wyrównana i ktoś wygra "nieznacznie na punkty". Albo walka będzie zaskoczeniem dla wszystkich bo jeden z bokserów da ciała i przegra to wyraźnie. Wolałbym tą pierwszą opcję a w roli zwycięscy Warda, ale jak miałbym postawiąc na kogoś z drugiej opcji to Kowaliew może go zniszczyć
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 16-11-2016 13:38:35 
"Cieszący się opinią jednego z najlepszych trenerów świata Abel Sanchez"


Słucham? Kogo on trenował poza jednym Gołowkinem, któremu przynosi ciągle wstyd swoimi wypowiedziami? Jedyne co można o Sanchezie powiedzieć to, to że w ostatnim czasie wygaduje większe głupoty niż De la Hoya i Roach razem wzięci.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 16-11-2016 13:39:06 
Kowaliow dobrze prawi, że wygrana Warda zaszkodzi boksowi. Oprócz nudy w ringu Ward prezentuję też nudę poza ringiem. Ward nie ma nic do zaoferowania dla szerszej publiki. Ta walka ma 2 możliwe scenariusze. 1 to wyrównana walka ze wskazaniem na Kowaiowa ze względu na siłę i brak rozbratu z ringiem. 2 to stłamszenie przeciwnika i tutaj też większe szanse ma Krusher bo jest puncherem. Ogółem walka z lekkim wskaniem na Krushera, ale jest tyle różnych czynników które mogą wpłynąć na wynik że ocena zależy w głównej mierzę od sympatii do pięściarzy.
 Autor komentarza: rusek
Data: 16-11-2016 13:52:25 
@Barkley00

Jeszcze Arum.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 16-11-2016 14:15:57 
Ten trener jest żenujący. Gennady powinien go zwolnić, bo działa na jego szkodę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.