KOWALIOW-WARD: ZNAMY SKŁAD SĘDZIOWSKI

Poznaliśmy nazwiska sędziego ringowego oraz punktowych, którzy będą za tydzień pracować podczas bokserskiego wydarzenia roku - walki Siergieja Kowaliowa (30-0-1, 26 KO) z Andre Wardem (30-0, 15 KO).

Trzecią osobą między linami będzie Robert Byrd, doświadczony arbiter, który we wrześniu zawitał do Polski, gdzie prowadził potyczkę Krzysztofa Głowackiego z Aleksandrem Usykiem. Pan Byrd nie sędziował do tej pory ani razu walk Kowaliowa ani Warda.

Spod ringu mistrzowską batalię oceniać będą  Burt Clemens z Reno, John McKaie z Nowego Jorku i Glenn Trobridge z Las Vegas. Dla tej trójki również będzie to debiut, jeśli chodzi o występy tych pięściarzy.

Walka Kowaliow-Ward odbędzie się 19 listopada w T-Mobile Arena w Las Vegas. W stawce znajdą się trzy należące do Rosjanina tytuły mistrza świata w wadze półciężkiej - WBA Super, IBF i WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-11-2016 12:48:03 
Kowaliow to świetny bokser, ale jestem zdania, że Ward się z nim zabawi.
 Autor komentarza: matd
Data: 12-11-2016 13:26:55 
Ward ! Po Mayweatherze to najlepszy (dla mnie - bo zalezy kto co lubi:) ) bokser... Ward walczy nie tylko o pasy ...Walczy o legende !!! Pokonanie Kowaliowa,to bedzie kosmos i w resume da mu to wiecej niz 30 zwyciestw nad jakimis ciotami. Wierze w ten boks,ktory kocham :) Kocham boks Floyda i Warda(chodz przyznam,ze ten z klinczami przesadza ! )
 Autor komentarza: Rolan
Data: 12-11-2016 13:31:45 
Naprawdę nie jestem w stanie pojąć jak niektórzy mogą zakładać że Ward łatwo wygra z Kowalowem. Jeśli juz wygra to po równej walce. Nie lubię matematyki w boksie, ale Wardowi twardy opór stawiali zawodnicy o klasę gorsi.
 Autor komentarza: RSC2
Data: 12-11-2016 14:30:54 
Byłbym ostrożny z wiarą w "siłę" Kowaliowa.
Rosjanie mieli już takiego boksera co wszystkich roz...ał.


Dimitrij Kudriaszow.

Nigdy nie jest się tak dobrym ,aby nie znalazł się ktoś lepszy
 Autor komentarza: Krusher
Data: 12-11-2016 14:41:00 
Genialne porównanie do Kudriaszowa :D
Gdyby on miał MÓZG nie przegrałby tamtej walki.
A i tak pokazał, że ma łeb z betonu. Durdola ładował całe serie, a go nie powalił.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 12-11-2016 15:24:11 
Ha ha ha jak można porównywać balona Kudriaszowa bez obrony do świetnego technicznie Kowaliowa. Absurd, ale dosyć częsty bo ludzie lubią takie klarowne sytuacje. Technika vs siła, tak nie jest w tym przypadku.
 Autor komentarza: matd
Data: 12-11-2016 16:33:05 
@Krusher

Trzeba sie z Toba zgodzic... Kudriaszow to byl istny [email protected] w tamtej walce... Zamiast kucnac raz czy dwa to sie dal podac...Masakra !!! Wystarczzylo ukleknac kuzwwwwa,no [email protected] !!!!
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 13-11-2016 10:19:13 
Tylko że Duradola miał czym pacnąć. Kowal może zawalczyć całą pierwszą rundę ze związanymi z tyłu rękami i spokojnie przetrwa. A po rozwiązaniu rak jeszcze będzie miał dość, by wygrać z Wardem, nawet przez demolkę.

A co do składu sędziowskiego, to aż dziw, że nie ma tam kuzynów i wujków Warda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.