CELE GOŁOWKINA - POBIĆ REKORD HOPKINSA SAMYMI NOKAUTAMI

- Mamy wielkie plany na przyszły rok, a spotkanie z Jacobsem będzie dobrym rozpoczęciem nowego sezonu - mówi Giennadij Gołowkin (36-0, 33 KO), król wagi średniej, który w dorobku ma już trzy pasy i brakuje mu już tylko tego w wersji WBO. To również ma się zmienić w roku 2017.

- Planujemy, by w tym nadchodzącym nowym roku dać kibicom naprawdę ciekawe walki, a ta z Danielem Jacobsem z pewnością przypadnie im do gustu. Moi potencjalni przeciwnicy sporo mówią, ale ja tego nawet nie słucham. Niektórzy po prostu próbują się wypromować takim gadaniem. Mam tylko nadzieję, że ich obietnice znajdą potwierdzenie w rzeczywistości - mówi "GGG".

Trenujący kazachskiego króla nokautu Abel Sanchez jasno precyzuje plany swojego podopiecznego. To zunifikowanie ostatniego tytułu oraz pobicie wielkiego rekordu Bernarda Hopkinsa jeśli chodzi o udaną ilość skutecznych obron. Do wyrównania osiągnięcia "Kata" z Filadelfii (20!) Gołowkinowi brakuje jeszcze trzech obron. Do pobicia rekordu potrzebne będą więc jeszcze cztery zwycięstwa w limicie 72,5 kg.

- Giennadij naprawdę bardzo chce tego czwartego tytułu do swojej kolekcji. Chciałby również pobić rekord Bernarda w skutecznych obronach. Mało tego, on ma zamiar dokonać tego, wygrywając wszystkie walki przed czasem. Coś takiego jeszcze nikt nie dokonał - mówi Sanchez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 09-11-2016 21:40:29 
Szkoda, że część wygranych w obronie to nie był prawdziwy pas :)
 Autor komentarza: RK2
Data: 09-11-2016 23:53:05 
nie ma co komentować, wypowiedzi na poziomie Hilarii Clinton albo tvn - biedny Gienek, nawet bliscy próbują robić z niego idiotę. Albo to tylko wrzutka medialna, bo z nich składa się w dużej części światek boksu.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 10-11-2016 00:16:02 
Autor komentarza: Krusher
Data: 09-11-2016 21:40:29
Szkoda, że część wygranych w obronie to nie był prawdziwy pas :)

ale kowaliowa powalil na sparingu walczac o pasek od spodni ;p
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 10-11-2016 00:30:30 
Gołowkinowi nie brakuje jeszcze trzech obron do wyrównania rekordu Hopkinsa, a 8. Obrony szmatki od spodni WBA Regular nie mają żadnego znacznia, a to tego paska GGG bronił kilka razy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.