PETER FURY: Z TYSONEM WSZYSTKO OK

Tyson Fury (25-0, 18 KO), który z powodu depresji wstrzymał na jakiś czas swoją bokserską karierę, powoli wraca do zdrowia.

- Z Tysonem wszystko OK, ale wolałbym, żeby mówił za siebie. Kiedy będzie gotowy, zabierze głos. Do tego czasu nie mam nic do powiedzenia. Mam już dość mówienia o Tysonie. Powinien mówić za siebie - i zrobi to, gdy będzie gotowy. Wiem natomiast, że czuje się bardzo dobrze - stwierdził Peter Fury, wujek i trener Anglika.

Jako że niezdolny do rywalizacji, kilka tygodni temu Fury zrzekł się tytułów WBA Super oraz WBO w wadze ciężkiej. O pierwszy mają walczyć w przyszłym roku Anthony Joshua i Władimir Kliczko, o drugi jeszcze w tym, 10 grudnia, będą boksować Joseph Parker (21-0, 18 KO) i Andy Ruiz Jr (29-0, 19 KO). Szkoleniowca Fury'ego szczególnie intryguje ta druga potyczka.

- Parker może przegrać tę walkę. Ruiz jest młody i zdeterminowany. Jedyne, co działa na jego niekorzyść, to fakt, że z nikim dobrym nie walczył, nie wiemy więc, jak sobie poradzi z presją. Parker miał lepszych rywali - powiedział.

- Nie widzę szans, żeby Ruiz został zastopowany. Ma tę meksykańską twardość. Idzie do przodu, zadaje szybkie ciosy. Parker zostanie w tym pojedynku porządnie przetestowany. Ruiz wyjdzie po zwycięstwo dla Meksyku - dodał.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 05-11-2016 13:33:55 Fury nigdy nie mial zadnej depresji - bardziej wyglada mi to na lęk przed komisją antydopingową...


 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 05-11-2016 13:39:45 
Ja bym powiedział, że kurewsko daleko od OK.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 05-11-2016 14:17:39 
Tych british gypsy to sie nie da sluchac! To jest tak zaklamane... dopiero co Tyson mial byc w swietnej formie i gotowy zeby znokautowac ukrainca. Tymczasem cpal i balowal. Nie bylo zadnych kontuzji, ba nie bylo zapewne nawet przygotowan. Tylko cyganskie disco! Federacje powinny ich ukarac i to bardzo surowo bo wodzili wszystkich za nos, blokujac pasy na ponad rok!
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 05-11-2016 14:24:34 
PS
Na koniec wspanialomyslnie oddal pasy. Te same ktore i tak by mu zabrali, no i co z nandronolem?
 Autor komentarza: matd
Data: 05-11-2016 15:08:11 
Tak samo jak mial byc w swietnej formie i walka miala byc nie zagrozona,a na filmiku z auta, gdzie jechal z zona wazyl z 200 kg...
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 05-11-2016 19:45:50 
Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor

Data: 05-11-2016 13:33:55
Fury nigdy nie mial zadnej depresji - bardziej wyglada mi to na lęk przed komisją antydopingową...


Też nie wierzę w jego depresję, ale moim zdaniem nie jest to też lęk przed komisją antydopingową. Fury pokazał w walce z Kliczko jak mocna jest jego psychika, jak pewny był siebie i jak wszystko kontrolował przed, w trakcie i po walce. Po tym sukcesie pewnie sodówa mu odwaliła, może nie znalazł w sobie determinacji do trenowania, bo uwierzył, że jest królem świata. Ale jak dla mnie, to celowo wystawił Kliczko dwukrotnie do wiatru, żeby ten oddał się treningom, podczas gdy Fury miał na to wszystko wyj**ane i się obijał. I z premedytacją i tym głupkowatym uśmiechem na twarzy, zabrał starzejącemu się mistrzowi rok z kariery. Teraz zasłania się depresją. Z jednej strony rozumiem go, nie żałuję Kliczko, bo za te wszystkie jego kombinacje, w końcu ktoś go ukarał. Ale my, kibice, straciliśmy na tym...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.