JOSHUA vs MOLINA: W PIERWSZY DZIEŃ SPRZEDANO 17 TYSIĘCY BILETÓW

- W ogóle nie myślę jeszcze o Kliczce, koncentruję się tylko i wyłącznie na najbliższym pojedynku - zapewnia Anthony Joshua (17-0, 17 KO), który 10 grudnia w Manchesterze w drugiej obronie pasa IBF wagi ciężkiej zmierzy się z Erikiem Moliną (25-3, 19 KO).

Ewentualna konfrontacja z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) pobije rekordy oglądalności, a promujący Anglika Eddie Hearn już szuka wielkiego stadionu piłkarskiego, jaki mógłby pomieścić ponad 80 tysięcy kibiców. Ale jak widać starcie z pogromcą Tomka Adamka również cieszy się zainteresowaniem fanów.

W ciągu pierwszego dnia sprzedaży rozeszło się już siedemnaście tysięcy wejściówek do hali Manchester Arena. Tak można robić interesy prawda? Najtańsze wejściówki rozpoczynały się od 40 funtów, te najdroższe kończyły się na 800 funtach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 05-11-2016 09:54:27 
Wątpie czy te sprzedane bilety to zasluga Moliny to raczej rosnąca popularność Joshuy.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 05-11-2016 11:16:44 
AJ z anonimowym w UK Moliną w jeden dzień wyprzedaje praktycznie całą halę.
Popularność AJ w UK jest niesamowita, rynek brytyjski na dzień dzisiejszy jest najbardziej dochodowym miejscem na świecie. Jeśli dojdzie do walki z Kliczko, to Wembley z 90 tys. miejscówek pójdzie bez najmniejszego problemu, to samo będzie, jeśli AJ zmierzy się z Haye, czy Tysonem.
Hearn dzisiaj rozdaje karty w tym biznesie, ma niesamowitą grupę zawodników oraz zamożny, duży rynek na własnym podwórku. Centrum dzisiejszego boksu to bez wątpienia UK.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 05-11-2016 11:32:45 
Molina to ciekawszy rywal niż wszystkie pozostałe pionki, z którymi do tej pory walczył Joshua.
Mimo to Molina bez szans. Nie dlatego, że AJ jest taki dobry, a dlatego, że jego styl - silny, ale dość statyczny - idealnie pasuje pod AJ. Nie potrwa to dłużej niż 5-6 rund.
 Autor komentarza: matd
Data: 05-11-2016 15:16:30 
Dokladnie @rocky86 :) Juz z Whytem,Martinem i Brezealem bylem w szoku jak te walki sie sprzedaja.. A tu Molina i jest to samo. Ten gosc ma wszystko,zeby wyrobic se status w WB a'la Floyd w Stanach..No i warto zaznaczyc,ze i w USA zaczyna byc rownolegle promowany... AJ nie moze pozwolic sobie na wpadke,bo to zmaleje...Wiadomo odbuduje sie bo praktycznie wszyscy przegrywali. Ale,zeby osiagnac najwieksze mozliwe zainteresowanie kibicow ciagle potrzebne jesty zero w rekordzie i status goscia nie do pokonania.
 Autor komentarza: przemyto
Data: 05-11-2016 19:15:27 
Molina zostanie rozbity, ale zgadzam sie to do tej pory najlepszy rywal AJ. Sadze, ze niedlugo AJ dostanie kogos z topu HW. AJ to dzis jeden z trzech wg mnie potencjalnych dominatorów HW.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.