JEŻEWSKI DLA CIEŚLAKA? SĄ ZGRZYTY

Tomasz Babiloński ogłosił, że 10 grudnia podczas gali we Wrocławiu Michał Cieślak (14-0, 10 KO) skrzyżuje rękawice z Nikodemem Jeżewskim (12-0-1, 7 KO). Inaczej widzi to wszystko jednak Mariusz Grabowski, który przekonuje, iż Jeżewski to nadal jego zawodnik.

- Dałem zgodę na rozmowy Andrzejowi Wasilewskiemu, ale potem nie otrzymałem już żadnej informacji zwrotnej. Jeśli ktoś się ze mną skontaktuje, dogadamy się w sprawach finansowych, to proszę bardzo, droga otwarta. Ja już wcześniej chciałem poważnych walk dla Nikodema. Na chwilę obecną zapewniam, że jeśli ktoś ze mną nie porozmawia na poważnie w tej sprawie, to nie będzie tego pojedynku - mówi szef stajni Tymex Boxing Promotion.

- Do maja 2018 roku Jeżewski to nadal mój zawodnik i fakt, że wysłał mi jakąś karteczkę, wcale tego nie zmienia. Tak nie działa prawo w Polsce. Powtórzę jeszcze raz, jestem jak najbardziej za takim pojedynkiem, ale nie może być tak, że ktoś sobie coś ogłasza bez porozumienia ze mną. Bo to ja nadal jestem promotorem Jeżewskiego. Ja w niego zainwestowałem, włożyłem w jego rozwój sporo pieniędzy i nie pozwolę, by ktoś spijał samą śmietankę - dodał Grabowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-11-2016 16:21:25 
Tymex nie dał się wciągnąć Wasilewskiemu to będą próbować podkupywać mu zawodników.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 02-11-2016 19:27:51 
Wątpie w tą walkę.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 02-11-2016 19:51:47 
Też wątpię. I bynajmniej nie ze względów promotorskich, lecz czysto sportowych. Zdaje się, że Jeżewski jakiś czas temu odrzucił ofertę walki Adamem Balskim? Więc teraz, niemal z marszu po rocznej przerwie miałby wyjść do Cieślaka?
 Autor komentarza: skud
Data: 02-11-2016 20:44:59 
Jezewski do cieslaka to moze wyjsc ale za ok ,Roku .Teraz Jezewski jest juz 136 w rank BoxRec i za porazke z Cieslakiem ,ktora bedzie prawdobodona,trzeba troche zarobic,zeby pozniej odbudowywac record.Grabowski ,ma racje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.