FOTORELACJA: TRENING MEDIALNY ANDRE WARDA PRZED KOWALIOWEM

- W mojej ocenie to walka z rodzaju 50 na 50, bez wyraźnego faworyta. Wierzę, że Kowaliow jest tym, kim mówi. Ja z kolei udowodniłem kim jestem swoimi poprzednimi walkami - mówi na dwa i pół tygodnia przed starciem z Siergiejem Kowaliowem (30-0-1, 26 KO) pretendent do pasów WBO/WBA/IBF wagi półciężkiej, Andre Ward (30-0, 15 KO).

Amerykanin zaprosił dziennikarzy na swój trening medialny. Było wszystko - oczywiście poza sparingiem. Sławny "SOG" nie może się już doczekać konfrontacji z rosyjskim "Krusherem".

- Każda walka to inne założenia taktyczne i inna praca na obozie. Nie przejmuję się reputacją punchera rywala, bo na tym poziomie każdy, kto trafi cię czysto, może tak naprawdę znokautować. Nie obchodzi mnie co on ma w rękawicach, muszę znaleźć na niego sposób i znajdę. Nie skupiam się na jego nokautach, tylko na tym, by to moja ręka powędrowała na koniec w górę - kontynuował dawny król kategorii super średniej i tryumfator pamiętnego turnieju Super Six.

- Mając wokół siebie takich zawodników jak Shakur Stevenson czuję się powoli trochę staro, bo przecież to ja kiedyś kręciłem się wokół Roya Jonesa Jr, Floyda Mayweathera Jr czy Bernarda Hopkinsa. To trochę dziwne uczucie, ale z drugiej strony tak też powinno być. Mistrzowie powinni być otwarci na młodych i zdolnych pięściarzy - dodał Ward. Poniżej parę zdjęć z jego treningu medialnego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: vysogota
Data: 01-11-2016 23:35:27 
W tej walce stawiam na Warda. Jest za śliski, żeby dać się znokautować i za dobry technicznie, żeby przegrać na punkty. Walka w stylu walk Maywethera.
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 02-11-2016 08:56:38 
W przciwieństwie do Mayweathera, Ward ma rywala który przerasta go siłą o dwie wagi kolego.
Nie odstający poziomem bokserskim Bernard Hopkins nie miał NIC do powiedzenia. Coraz bardziej wierzę, że Kowaliow stratuje i zdeklasuje Amerykanina.
 Autor komentarza: znawco
Data: 02-11-2016 10:11:25 
Lubie gościa!
@Adih4sh "Ward ma rywala który przerasta go siłą o dwie wagi kolego."
Tak było w Alvarez - Mayweather. I co?
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 02-11-2016 13:15:17 
Jeśli porównujesz Alvareza z Kowaliowem to nie mam zdania.
Wiedziałem, że wyjedziesz z Rudym więc odpowiedź miałem już wcześniej przygotowaną.
Alvarez swoich gości co najwyżej tłucze. Kowaliow ich tratuje.
Lepszym już było by porównaniem gdyby Money był zestawiany z Gołowkinem.
I nie chodzi mi o masę ciała i o to jakie z niego bydle(bo Rudy jak na swoją wagę wygląda jak bydle)
ale co robi z gościami w ringu.
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 02-11-2016 15:43:52 
Adih4sh,
Rudy miał 23 lata w momencie walki z Mayweatherem. W tym wieku Kowaliow zdobywał brązowy medal w amatorskich mistrzostwach Rosji - wątpię czy wtedy był takim zabijaką jak obecnie. To samo dotyczy Gołowkina - mówimy o zawodniku o prawie dekadę starszym. Rudy dopiero nabiera męskiej krzepy ;)

Mam wrażenie, że dopiero wchodzi w swój prime. Do trzydziestki zrobi jeszcze dużo fajnych walk.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.