SCHAEFER: WSZYSTKIM BRAKUJE MAYWEATHERA

Richard Schaefer wraca na bokserski rynek, a wraz z nim pojawia się pytanie, czy wróci Floyd Mayweather Jr. Szwajcarski bankier jest przyjacielem Amerykanina i słychać głosy, że być może zdoła go namówić na kolejny występ między linami.

- Floyd to jedna z najbardziej niesamowitych osób, jakie poznałem. To świetny facet, lojalny, wykonuje fantastyczną pracę z Mayweather Promotions. Wydaje się bardzo stanowczy, kiedy mówi, że już nie będzie walczyć. Ale nigdy nic nie wiadomo. Im więcej czasu mija, tym bardziej wszyscy zdajemy sobie sprawę - nawet ci, którzy go nie lubią - że nam go brakuje. Zaczynamy rozumieć, jak wspaniałą postacią był dla boksu. Wprowadził ten sport na ogólny rynek, czego dzisiaj trochę brakuje. Dlatego potrzebujemy go z powrotem - mówi Schaefer, były dyrektor generalny Golden Boy Promotions, a obecnie szef nowo powstałej grupy Ringstar Sports.

- Chciałbym, żeby wrócił, ale jednocześnie szanuję jego decyzję, to jego życie, jego organizm, on sam wie najlepiej, co jest dla niego dobre. Zawsze będę go wspierać, to zawsze będzie jeden z moich najbliższych przyjaciół - dodaje.

Pierwsza gala Ringstar Sports, promowana wspólnie z TGB Promotions, odbędzie się 10 grudnia w Los Angeles. Dojdzie na niej m.in. do walk Jermalla Charlo z Julianem Williamsem i Jesus Cuellara z Abnerem Maresem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gluton
Data: 29-10-2016 11:08:34 
Nieeeeeeeeeeee! Nie brakuje mi uciekacza. Baw się dobrze na emeryturze.I tak nie powalczysz z GGG .
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 29-10-2016 11:21:11 
Dlaczego miałby walczyć z GGG? Żeby dać przyjemność ograniczonym umysłowo hejterom? Równie dobrze niech walczy z Kowaliowem albo Usykiem, sens ten sam.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 29-10-2016 11:23:56 
Uwielbiam te generalne stwierdzenia typu "wszyscy" jakiegos oderwanego od rzeczywistosci pana ze szwajcarsko brzmiacym nazwiskiem, zyjacego w californijskiej "bańce" mowiacego w imieniu nas wszystkich....... Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 29-10-2016 11:39:04 
Mnie go nie brakuje.Wręcz przeciwnie-cieszę się że już nie walczy.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 29-10-2016 11:44:39 
Barkley
Dlaczego miałby walczyć z GGG? A dlaczego miałby nie walczyć? Jeśli GGG zejdzie do 154 czyli kategorii gdzie Floyd już był mistrzem to czemu nie. Oczywiście z czysto sportowego punktu widzenia walka bez sensu bo zakładając że GGG nie byłby w walce mumią to zmiótłby Floyda z ringu. Twoje słowa o ograniczeniu umysłowym zatrzymaj lepiej dla siebie bo obcowanie z obcymi ludźmi nawet w internecie wymaga minimum kultury.
 Autor komentarza: Lombard
Data: 29-10-2016 12:18:53 
to jest takie puste gadanie. Ilu już pięściarzy przewijało się na bokser.org że "pobije" "zniszczy" Floyda. I tak Floyd zrobiłby go do jednej mordy i tyle standardowo.
 Autor komentarza: Luton
Data: 29-10-2016 12:22:24 
Walka ggg-mayweather jest totalnie bez sensu.

wygra ggg - to będa mówić, że gołowkin był za duży (taktyka GGG zapewne taka jak z brookiem. Żaden tam boks tylko do przodu na wyniszczenie. Przyjac cios na łeb tylko po to by oddać).

wygra mayweather, to powiedzą, że ggg odwodniony (też prawda, bo oprócz limitu 154 floyd jeszcze zażyczyłby sobie limit nawodnienia w dniu walki).

O walke mayweathera z gołowkinem krzyczą głównie ci z bólem zada, ze mayweather kończy z '0' w rekordzie i nie ma gościa jego rozmiarów, który go pokona.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 29-10-2016 12:25:58 
W boksie brakuje duzych, emocjonujacych walk emitowanych w ogólnodostępnych kanalach. Wypaczono zupelnie pomysl PPV, ograniczajac baze potencjalnych kibicow. PPV jest fajnym narzędziem do wygenerowania ogromnych pieniedzy potrzebnych do zorganizowania gigantycznych walk do ktorych mogloby nie dojsc bez odpowiednio wysokich wyplat, a zaczeto kibicom w USA pokazywac w tym systemie walki pokroju Pac vs Rios, czy Floyd vs Ortiz. Kiedys w PPV pokazywano takie walki jak Holyfield vs Bowe i to mialo sens.
 Autor komentarza: Luton
Data: 29-10-2016 12:27:31 
Lepsza byłaby walka ggg-ward, ale po tym jak ward przeszedł do połciężkiej,
to tebn temat też bezpowrotnie upadł
 Autor komentarza: bolos
Data: 29-10-2016 12:34:34 
Mi nie brakuje tego nudziarza
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 29-10-2016 19:19:46 
Chciałbym, żeby wrócił, widzę go w takich walkach : z McGregorem, rewanż z Pacmanem, z Bronerem i jeszcze 1-2 łatwiejsze walki na zakończenie kariery i pożegnanie się z kibicami.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 29-10-2016 19:39:54 
Autor komentarza: GrzelakData: 29-10-2016 19:19:46
Chciałbym, żeby wrócił, widzę go w takich walkach : z McGregorem, rewanż z Pacmanem, z Bronerem i jeszcze 1-2 łatwiejsze walki na zakończenie kariery i pożegnanie się z kibicami.


Boze nie , rewanz z pacmanem :) po ch... , z mc gregorem :( chyba z low kickami wtedy ok , z bronerem po co wynik znany , WOLI JUZ OJCIEC JAK BRAT @Grzelak pisze o sodomi na portalu przynajmniej widac ze pisze na czym sie naprawde zna :)
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 29-10-2016 19:53:06 
bolos zgadzam się

nie brakujuę mi go woglę mistrzem był defensywy ale jego styl mnie porwał
w dodatku pozer cwaniak bez przerwy chwalący się kasa
dobrze że s a tacy fighterzy jak Kovalev , Gołowkin dzięki temu boks jeszcze żyje

brakuję to mi takich fighterów nie defensywnych Panczerów jak Frocha , Kesllera czy nawet śp Corrie Sanders
a już Lennoxa Lewisa i Vitalija Kliczki to już najbardziej!

takie ringowe wojny jak Walki Froch- kesller obydwie i Vitalij Kliczko z Lennoxem LEwisem i Corriesandersem to zapmiętam do końca a nie krzyki Floyoda i nudne walki z Pacamanem czy tą ostanią
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 29-10-2016 22:16:18 
Niech wraca, bo wpierdol na oszuście to ratunek dla boksu. Jest to winny kibicom i całej dyscyplinie. Inaczej smród się będzie ciągnął w nieskończoność.
I nie trzeba GGG. Wystarczy Pac, byle sprawny, a Floyd bez koksu i własnych sędziów.
Oczywiście lepiej GGG, bo wtedy opuści ring nogami do przodu, no ale na taki prezent, to kibice liczyć nie mogą. Szkoda, poszedłbym na to do kina.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 29-10-2016 23:42:55 
Grzelak
" Chciałbym, żeby wrócił, widzę go w takich walkach : z McGregorem"

Może z Christiano Ronaldo
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.